Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Zahtevam da mi se posalje jedan tv Viet sa unikatnim ID i pasom,inace ovde vise necu zalaziti, pa ne moram ja sve znati, to je ogromna oblast taj IPTV stream, avi ste postali, neko ko ne deli nista.
Warez zajednica ovo pomno prati i zgranuta je kolicinom infantilnosti i bogami naglasene sebicnosti,ukljucuju se i slobodni zidari u monitoring, a bogami i ovi sto kucaju na vrata,.

Postovanje za bokija , denisa, i losmija , za tutorijale ,skripte i aplikacije.

haugh
HAHAHAHAHHAHAHA e al sto bas da Zahtjevas da ti neko posalje ja ti nebi uzinad poslao da barem zamolis nekod da ti posalje kad vec ne znas da pronadjes pa hajd ,al e Zahtjevas pa sta si ti ovdje generalni direktor ili sta vec , e svasta u Bozijoj bašči bas sam se nasmijo i zahtjevi se podnose na drugim mjestima ne ovdje ovo je forum :D :roll::roll::roll::roll::roll::roll::info:
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Zahtevam da mi se posalje jedan tv Viet sa unikatnim ID i pasom,inace ovde vise necu zalaziti, pa ne moram ja sve znati, to je ogromna oblast taj IPTV stream, avi ste postali, neko ko ne deli nista.
Warez zajednica ovo pomno prati i zgranuta je kolicinom infantilnosti i bogami naglasene sebicnosti,ukljucuju se i slobodni zidari u monitoring, a bogami i ovi sto kucaju na vrata,.

Postovanje za bokija , denisa, i losmija , za tutorijale ,skripte i aplikacije.

haugh
Sto si nervozan druze?
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
68
Pozdrav dobri ljudi, zamolio bih vas ako može neko da mi pošalje neku domaću listu gdje imaju sport klubovi ne treba da bude neki ekstra kvalitetet :)
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
68
Zaboravi da pitam da li neko zna kako da izvučem stream ili link sa ovog sajta i njemu sličnima
Kod:
(http://www.realstreamunited.com/tennis-live-streaming-video.html)
da bih mogao da gledam na vlc..
Pokušao sam sa url help ali ne uspjevam?
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
kome trebaju albanci ima mesano kanala ima i bunga bunga?
286u9g7.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Zahtevam da mi se posalje jedan tv Viet sa unikatnim ID i pasom,inace ovde vise necu zalaziti, pa ne moram ja sve znati, to je ogromna oblast taj IPTV stream, avi ste postali, neko ko ne deli nista.
Warez zajednica ovo pomno prati i zgranuta je kolicinom infantilnosti i bogami naglasene sebicnosti,ukljucuju se i slobodni zidari u monitoring, a bogami i ovi sto kucaju na vrata,.

Postovanje za bokija , denisa, i losmija , za tutorijale ,skripte i aplikacije.

haugh
To majstore, nek si im rekao:beee: a ni ta trojica nisu ništa bolji:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
21.01.2012
Poruka
352
imam problem na kodi na box android
kad stavim adressu i port za proxy ne prepoznaje i nece da radi lista
recetirao sam aparat posle upisa proxy

na kompjuteru kad stavim sve radi ok
 
Natrag
Top