Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Pozdrav kolege , znam da nije mesto mozda , ali ja sam uglavnom samo u ovoj temi pa zeleo sam da podelim moju srecu ovde sa vama kolegama ... POSTAO SAM TATA DANAS , RODILA SE MOJA MALA PRINCEZA I NAJSRECNIJI SAM COVEK NA SVETU TRENUTNO !!! Puno pozdrava od mene drugari i popijte po jednu samnom !!!
Cestitamo tajo !
Neka ti je ziva i zdrava mala princeza ! :bfghb:
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Hvala na odgovoru. Radio sam ranije strimove preko veetle\livestreams i sopcast (sa tv-kartice ili desktop). Pa kontam da pokusam preko AceStream, ali nigdje nemogu da nadjem uputstvo za windows. sve neke linux komande, trackers, nesto da mroas imati vise servera, pravo komplikovano.
Ace je vrlo jednostavan za upotrebu kad ga instaliras u donjem desnom uglu imas opciju da pokrenes strim. Otvori port sa koga saljes strim, on ce ti izaci u web browseru tu ubacis url koji zelis da restrimujes videces jos nekoliko polja koja treba popuniti, bit rate , tvoj ip naziv ..... I posle samo das nastavak od tvog strima... Za jos jedan sve isto sem porta i narano url-a i naziva...za linux drugacije funkcionise ide iz konzole


Pozdrav kolege , znam da nije mesto mozda , ali ja sam uglavnom samo u ovoj temi pa zeleo sam da podelim moju srecu ovde sa vama kolegama ... POSTAO SAM TATA DANAS , RODILA SE MOJA MALA PRINCEZA I NAJSRECNIJI SAM COVEK NA SVETU TRENUTNO !!! Puno pozdrava od mene drugari i popijte po jednu samnom !!!
neka ti je sa srecom pa ponovi jos nekoliko putao kao ja bar 4 puta
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Sve cestitke tata :D
A za ostale imam pitanje u vezi sa Kodijem.Imam problem... Prilikom preuzimanja prevoda na neki film ili seriju izadje mi ''kodi has stopped working'', sta da radim i kako to da popravim, 5x sam ispocetka radio instalaciju sa 14.1 14.2 pa cak i 15 (alpha 2) i svuda je isto. Nekad radi al u vecini slucajeva nece. Hvala svima unapred.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ako mozda neko zna kako izgleda validan link sa bein connect plejera nek javi....imam legalan akaunt ali ja nisam strucan kako gledati van plejera.....
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Pozdrav kolege , znam da nije mesto mozda , ali ja sam uglavnom samo u ovoj temi pa zeleo sam da podelim moju srecu ovde sa vama kolegama ... POSTAO SAM TATA DANAS , RODILA SE MOJA MALA PRINCEZA I NAJSRECNIJI SAM COVEK NA SVETU

Sve najbolje kolega i neka je ćerkica živa i zdrava, popićemo u njeno ime, prelepa vest!
 
Natrag
Top