Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
09.11.2014
Poruka
50
ako ima neko neku dobru listu a da je na remote path moze mi poslati u pm jer sam trenutno bez liste a mnogo mi je potrebna..
HVALA.
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
Dobio sam notifikaciju da je neki moj post deleted "razlog - protivno pravilima" i dalje nikakvo objasnjenje. Ako je moguce moze li mi kolega koji je izbrisao pojasniti o cemu se radi tako da u buducnosti ne bude krsenja pravila?
Unaprijed hvala i pozdrav.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Dobio sam notifikaciju da je neki moj post deleted "razlog - protivno pravilima" i dalje nikakvo objasnjenje. Ako je moguce moze li mi kolega koji je izbrisao pojasniti o cemu se radi tako da u buducnosti ne bude krsenja pravila?
Unaprijed hvala i pozdrav.
Arena sport je bio bez hide, takodje i naziv sajta u adresi koji moze da se izbegne...
 
Učlanjen(a)
24.01.2015
Poruka
20
maybe you have scripts or streams with Polish TV channels ?

thanks;)
I found, and Ihave

I havea problem with the
Kod:
"http://plej.tv/"

This is the address of the stream
Kod:
"http://50.7.204.90:8080/hlsnew/main/tvp1.m3u8?st=vnoPVQmRVIxtqExeFGBcIw&e=1425157890 "
but the parameter "st=" changes every few hours, I do not knowhow it is generated

anybody help me ?
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Tvvijet citiram:

Postovani korisnici, unaprijedjujemo sistem zastite, te vas molimo da svi zamijenite trenutne sifre. To mozete uciniti preko stranice:

Logirate se sa trenutnim imenom i sifrom, zatim kliknete na vase korisnicko ime, te na promjenu sifre. Nakon toga unesete staru sifru, pa dva puta unesete novu sifru, te verifikcijski code, te kliknete na "update"

Sifra mora sadrzavati minimalno 8 znakova. Preporuka je da bude u kombinaciji sa velikim i malim slovima, kao i brojevima.

...
Hvala
:roll::bfghb:
 

Mg0

Član
Učlanjen(a)
22.11.2012
Poruka
204
Ima li ko dobre volje da mi posalje PM tvvijet acc pa makar bio test da vidimo moji ukucani i ja malo sveta (iptv) na tv-u.
 
Natrag
Top