Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki,koju si zemlju skenirao pa si nasao ovaj box?Ima dobrih paketa,maxtv exyu?

ja sam vec objavio program koji razvrstava ip po drzavama sto olaksava skeniranje i ima ga na forumu........takodje sam i objasnio kako se traze drimovi i headendi pa i toga ima cak i video tutorijal.......skener u ruke pa na posao.......mada uvek sam bio misljenja da su drimboxovi poslednja stvar iz puno razloga........nista bez ovoga,klik misa i gledas.....:mig:

Ashampoo_Snap_2015.01.04_11h53m30s_001_dbfaf.png
 
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
ja sam vec objavio program koji razvrstava ip po drzavama sto olaksava skeniranje i ima ga na forumu........takodje sam i objasnio kako se traze drimovi pa i toga ima cak i video tutorijal.......skener u ruke pa na posao.......mada uvek sam bio misljenja da su drimboxovi poslednja stvar........nista bez ovoga,klik misa i gledas.....:mig:

Ashampoo_Snap_2015.01.04_11h53m30s_001_dbfaf.png
To je za master and commander internet televizije :)
 
Učlanjen(a)
24.09.2012
Poruka
1.156
Pozdrav,da li bi neko mogao da mi posalje full verziju programa CyberGhost?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Pa ful verziju imas nekoliko dana nakon toga placas ako oces ful
Ne dobija se full verzija već se instalacijom ovog programa dobija free verzija sa ograničenjima (brzina internet protoka, samo nekoliko servera koji se mogu koristiti i još neka ograničenja). Kupivinom licence tj unošenjem serijskog broja u aplikaciju dobija se puna verzija - Premium ili Premium Plus. Besplatna verzija dovoljna je za surf ali ne i za gledanje iptv-a preko proxyja
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Ne dobija se full verzija već se instalacijom ovog programa dobija free verzija sa ograničenjima (brzina internet protoka, samo nekoliko servera koji se mogu koristiti i još neka ograničenja). Kupivinom licence tj unošenjem serijskog broja u aplikaciju dobija se puna verzija - Premium ili Premium Plus. Besplatna verzija dovoljna je za surf ali ne i za gledanje iptv-a preko proxyja
Meni ide super iptv preko besplatne verzije
 
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
433
Sin mi je skinuo kodi(xbmc) na mobitel i dobro radi.Vas članove pitam dali ste vi probali?Vaši dojmovi,najbolji addoni...
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Meni ide super iptv preko besplatne verzije
U tom slučaju se nešto promenilo u ondosu na prošlu godinu. Valja probati u svakom slučaju. Ja sam sebi prošle godine kupio Premium verziju koja mi ističe za nekoliko dana. Sad daju dve godine za oko 45 evra ali ću svakako pre eventualne kupovine isprobati i free verziju
 
Natrag
Top