Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
cinestar premiere hd 1 i 2

[HIDE-REPLY]trazim cinestar premiere u hd 1 i 2 u zamenu dajem stabilne liste slovenskih provajdera ,koje če dugo da potraje. ako je ko zainteresiran dajem i d3go sport klubove u zamjenu al za unazad.[/HIDE-REPLY]
 
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
cinestar premiere hd 1 i 2

***Hidden content cannot be quoted.***
Jesi ti kad cuo za XBMC tj. KODI??? Bolje to nastimaj sebi i gledaj film koji god pozelis i to sve u HD.
Danas jedino vrijedi imati sportske kanale, a sve ostalo kao sto rekoh imas u ovom media centru. Gledas kad hoces i sta hoces i sve je FREE!!!

PS. Inace si i ti vec smorio s jednim te istim pitanjem, uskoro ces nadmasiti onog Albanca.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2010
Poruka
316
Jesi ti kad cuo za XBMC tj. KODI??? Bolje to nastimaj sebi i gledaj film koji god pozelis i to sve u HD.
Danas jedino vrijedi imati sportske kanale, a sve ostalo kao sto rekoh imas u ovom media centru. Gledas kad hoces i sta hoces i sve je FREE!!!

PS. Inace si i ti vec smorio s jednim te istim pitanjem, uskoro ces nadmasiti onog Albanca.

bas tako radim na tome da preteknem onog albanca hehe , mozda cu nekom dosadit pa če neko i men slat , pošto niko neče dat đabe , nekome ko je vec dugo ovde i nije objavio ni jednu vrednu listu javno , koju sam dobio. ako mi danas neuspije nabavit sutra cu sve liste vredne i slovenske i srbske i hrvatske se naci nasvim forumima pa briga me kome če smetat .etooooooooo sad odlučite oče mi ko slat il nece. pozz
 
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
bas tako radim na tome da preteknem onog albanca hehe , mozda cu nekom dosadit pa če neko i men slat , pošto niko neče dat đabe , nekome ko je vec dugo ovde i nije objavio ni jednu vrednu listu javno , koju sam dobio. ako mi danas neuspije nabavit sutra cu sve liste vredne i slovenske i srbske i hrvatske se naci nasvim forumima pa briga me kome če smetat .etooooooooo sad odlučite oče mi ko slat il nece. pozz
Sto cekati sutra, objavljuj odmah! Prvo objavi neku gdje ima RTS 1 i 2, trenutno mi se bas gledaju ta dva kanala :D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.590
Izmjena posta ... ovdje ce da presijecemo daljnju diskusiju ko ca kad i sta javno objavit ... od volje doricnom

Nebi da se iz supljeg u prazno oko tog vodi polemika

Hvala na razumijevanju svima

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
bas tako radim na tome da preteknem onog albanca hehe , mozda cu nekom dosadit pa če neko i men slat , pošto niko neče dat đabe , nekome ko je vec dugo ovde i nije objavio ni jednu vrednu listu javno , koju sam dobio. ako mi danas neuspije nabavit sutra cu sve liste vredne i slovenske i srbske i hrvatske se naci nasvim forumima pa briga me kome če smetat .etooooooooo sad odlučite oče mi ko slat il nece. pozz
Aj da vidimo i to bas me zanima sta ima novo ali nemoj sutra objavi danas
 
Natrag
Top