Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

S5ZTFvM.jpg
 
Evo, pre godinu dana je otisao u neki novi svet DMW ili ti Dead_Man_Walking, jedan jedini, neponovljivi, veliki covek koji je u ovom poslu bio jedan od najboljih, pomogao je hiljadama i hiljadama ljudi, napravio stotine skripti, veliki navijac Sanderlenda, kako je on voleo taj klub mogu mu pozavideti svi, takva ljubav se ne ponavlja. Takav je covek bio, ostavio nam je mnogo toga i ko god je imao prilike da komunicira sa njim, zna o cemu pricam.

Pisao sam ovo vec danas na stranom forumu, sve u nameri da pokazem koliko dela cine coveka, koliko ima pametnih ljudi i trudimo se svi zajedno da ih cenimo i cuvamo, a oni ce nam pomagati sve dok su sa nama.

Sirimo prijateljstva!
 
od naredne sezone sportklub slovenacki i telekom slovenacki nece vise prenositi ligu sampiona....pravo je dobila pro plus kompanija ( kanal a, pop tv, voyo ).....bas steta da se ovake stvari desavaju....
 
može li mi netko pomoći kako skenirati vlastitiu lokalnu mrežu u potrazi za streamovima, ako posjedujemo npr iskon, maxtv ili nekog ldrugog legalnog nacionalnog iptv providera.... vjerojatno postoji neki alat...

Bio je nekad na youtubu snimak kako se ubaci samo nastavak /udp/224.2.2.1:1234 u vlc player i on sam nalazi otvoren port od vaseg provajdera i pusta kanal ali ne znam gde je sad taj snimak koji je bio postavljen na sf forum ali koji je expresno brzo bio izbrisan sa ovog foruma.Fora je naci /udp/ znaci listu kanala od vaseg provajdera.
 
Poslednja izmena:
od naredne sezone sportklub slovenacki i telekom slovenacki nece vise prenositi ligu sampiona....pravo je dobila pro plus kompanija ( kanal a, pop tv, voyo ).....bas steta da se ovake stvari desavaju....
Druze ovo je 21 vek velika bitka za gledalci jedni gubat drugi dobijat sta tu ima .Tako i cene sa nizi ti sta hoces cel zivot da ima samo kako je bilo RTS1 i RTS2 i sve oni da prenosat.hehehehihihi ostavi ti gluposti pa ovi( kanal a )sigurno i s antenama mozes da uhvatis.
 
E kad se setim kad sam gledao samo tv beograd 1 i 2 tv sarajevo 1 tv slovenija tv crna gora 1 tv zagreb 1,2 zimski program za decu...cini mi se da su ta dva kanala koja su restrimovala kanale iz drugih republika bili jaci nego ovih 50.
 
Natrag
Top