Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
19.07.2014
Poruka
54
Imam jedno pitanjce :). Kada u XBMC-u otvorim neki kanal preko IPTV dela, ono mi samo "vrti" i pise "working" i tako u nedogled. Mislim jasno je meni da je taj kanal verovatno pukao, ali me interesuje da li se to moze prekinuti bez da gasim XBMC preko procesa? Da li moze nekako da se to podesi da mi to npr. automatski ubije nakon 20,30-ak sekundi?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.385
Hajde ORLOVI da vidimo od cega ste stvoreni.Neka je sa srecom pa da i se kvalifikujete.
Podrska Srbiji do pobjede.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Imam jedno pitanjce :). Kada u XBMC-u otvorim neki kanal preko IPTV dela, ono mi samo "vrti" i pise "working" i tako u nedogled. Mislim jasno je meni da je taj kanal verovatno pukao, ali me interesuje da li se to moze prekinuti bez da gasim XBMC preko procesa? Da li moze nekako da se to podesi da mi to npr. automatski ubije nakon 20,30-ak sekundi?
Rešenje je samo pritisnuti na tastaturi slovo X i posle nekoliko sekundi prestaje.
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2012
Poruka
219
Ko voli kosarku.. a nema sport klub kanale.. informacija da mec CEDEVITA - PARTIZAN prenosi i hrvatski tv kanal DOMA..!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
koliko sam video nije prenosila ukoliko sam tačan strim našao

i bolje što nisam gledao
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
onda to nije ta televizija što sam gledao
aj daj strim toga da vidim
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2010
Poruka
19
Moze li malo objasnjenje kako se koriste ovi Dreambox sajtovi...???Hvala..!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Moze li malo objasnjenje kako se koriste ovi Dreambox sajtovi...???Hvala..!!
za sajtove ne znam, ali adrese ubacis u pretrazivac, a na grupu kanala imas kockicu i skines, ili ako nema te kockice, imas u grupi na kanalima, imas 8001 i 8002, ako nema, onda imas samo 8001, sto moras da skidas pojedinacno ili nadjes istu tu grupu na internetu i posle samo zamenis ip adresu
 
Natrag
Top