Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Drugari, imam ip adresu od svedskog drembox-a. Ima tu sportskih i flimskih CMoore kanala, Viasat dokumentarnih i jos nekih skandinavskih. Verovatno je potrebna brzi internet protok, posto mi savrseno ucita kanal ali u toku gledanja secka. Da ne bi propao ip, ako nekom trebaju ovi kanali, javite se na pp, a ja cu dvojici forumasa dati ip adresu.

e, ovako se to radi ako je u pitanju neki box.....bolje da se ga podjeli neki osobi putem PM ili slicno nego postavljati ga....usput bih zamolio admine i moderatore ove teme da bi bilo dobro da se prestane postavljati boxeve kao liste jer nema smisla kad ima samo jedan slot za gledanje....boxevi nisu liste i po meni jih je bezveze objavljivati....mislim da ovo nije los prijedlog....

Naravno !
Hteo sam da kazem da lik radi sta hoce i kada hoce, mislim da je pravi znalac !

jeste, ali za 10 ljudi koji bi gledali povremeno na crno on ne bi tu listu zakljucao....zakljucao jo je zbog postavljanja javno i tada odmah se nakaci 500 korisnika vise.....tu je taj problem i uvek ce biti....zasto neke liste rade vise od dve godine? upravo zbog cuvanja.....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.12.2013
Poruka
216
Dreambox je podeljen. A ovi sto su dobili ip samo neka jave da li im radi ili ne. Usput, kakvo je brojn o stanje sa tv headend-om? Da li ih ima cesto kao i dm-a? Pozdrav svima i zivi bili
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
e, ovako se to radi ako je u pitanju neki box.....bolje da se ga podjeli neki osobi putem PM ili slicno nego postavljati ga....usput bih zamolio admine i moderatore ove teme da bi bilo dobro da se prestane postavljati boxeve kao liste jer nema smisla kad ima samo jedan slot za gledanje....boxevi nisu liste i po meni jih je bezveze objavljivati....mislim da ovo nije los prijedlog....



jeste, ali za 10 ljudi koji bi gledali povremeno na crno on ne bi tu listu zakljucao....zakljucao jo je zbog postavljanja javno i tada odmah se nakaci 500 korisnika vise.....tu je taj problem i uvek ce biti....zasto neke liste rade vise od dve godine? upravo zbog cuvanja.....
To je tacno, ali M3gab0y je samo testirao listu i odma je zakljucao !
 
Natrag
Top