Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Jos kad bi Bein sport radio na teledunet bilo bi super .
Meni novi teldunet od denisa nece nijedan kanal, pa ni bein sport kanali. Mada izbacio je on pre neki dan bein sportove posebno od teleduneta, malo drugacijeg oblika koliko
Da li neko ima udp server, preko kojeg bih mogao da gledam kanal

server/udp/239.13.1.13:5000

Hvala
Kao sto rece neko, samo sa ovim podatkom ne mozes jer mnogo kanal u raznim listama stoji na ovom udp, pogotovu posto je 239 u pitanju. Kazi koji je kanal
A, moze li se sa poznatim udp-om traziti server na kom on radi ?
Uopste ne mogu da zamislim da je ovako nesto moguce. Prvo jer na jednom
Koja je ova
Kod:
http://epg.serbianforum.org/xxxxxxxxxxxxxxxxx.m3u
lista? to nezavisi od nikog od nas ako je vlasnik postavio proxy header referer tu nema pomoci mora proxy hash je nesto drugo, ako sam dobro razumeo pitanje
Ovo je NightWolf koliko znam napravio i izbacio na forum da se automatski menja hash, kod nekih ide kod nekih ne. Nije mi jasno sta uopste on zeli, takodje ne razumem pitanje, ali ako misli da se u sam link, tj samu listu integrise procy, to je moguce, samo to do sad niko nije ni trazio.
haha obrisite ovaj moj odgovor posle
support call center radi do 22:30 :assassin:
U odgovoru koji mu dajes, kazes da ti obrisu post :D e ovo jos nisam video, originalan si :D
Ovo ovako komentari i slicno ima posebna tema, tamo se dozvoljava "chat" u granicama, nema potrebe da se ovde puni i molim prvog moderatora koji udje da sto treba premesti, sto ne treba obrise. I jos jednom apelujem da se ubuduce ovde postavljaju samo streamovi za sto je tema i namenjena.
Zasto moram da restartujem server? Kako da dobijem udp adrese ako imam status adrese?
Server restartujes ako je prepunjen, kao sto je slucaj sa t2 slo i jos nekim listama gde je broj korisnika ogranicen (3 uglavnom). kad restartujes ti izbacis nekog ko gleda i onda upadnes na njegovo mesto. Samo moras biti brz.Udp - pa taj server sto imas saznas koja je lista u pitanju i onda nadjes neku listu na netu tu koja je istekla i samo u notepadu zamenis stari server sa novim. Drugi nacin je skeniranje u simple tv pleyeru, naravno ima i raznih drugih nacina ali ovo su najrasprostranjeniji.
Pozz svima
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Ovo je NightWolf koliko znam napravio i izbacio na forum da se automatski menja hash, kod nekih ide kod nekih ne. Nije mi jasno sta uopste on zeli, takodje ne razumem pitanje, ali ako misli da se u sam link, tj samu listu integrise procy, to je moguce, samo to do sad niko nije ni trazio.

U odgovoru koji mu dajes, kazes da ti obrisu post :D e ovo jos nisam video, originalan si :D
Ovo ovako komentari i slicno ima posebna tema, tamo se dozvoljava "chat" u granicama, nema potrebe da se ovde puni i molim prvog moderatora koji udje da sto treba premesti, sto ne treba obrise. I jos jednom apelujem da se ubuduce ovde postavljaju samo streamovi za sto je tema i namenjena.

Pozz svima
zezo sam se za support call center, nego ovo je daleko zanimljivije sa automatskim integridsanjem proxy u m3u listi koja radi preko browsera ja licno mislim da je ne moguce jer ono sto je NightWolf stavio bilo je zezanje neko u pitanju. Ako je to moguce kao sto kazes bilo bi fenomenalno, mozda neko ko je kompetentan za to moze dati pravi odgovor....
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
jel moze na pm unistream ip posto ovaj je crko 62.63.207.51:4242
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ima jedna druga scripta gde neide lista nego kad je pokrenes gledas sve te kanale i ziva je 2 godine i nesto,ali nemoze sve ni da se podeli jel otislo bi dalje ,a ziva je jer je ima jako mali broj ljudi i pozdrav za sve njih i jedno veliko hvala sto je niko nije pustio da izadje i bude pojedena od velikog zlog vuka :roll: .
Pa komsije bi je objavile za 40 sec. kad bi dosli do nje.
Ovako ima ta sa listom ,pa ko se razume malo moze i da je prepravi...malo...

Kada si vec pomenuo....Ovih dana je izasla i treca verzija tog programa,koju su opet kreirali ljudi iz stafa SF i kojima i ovom prilikom zelim da se zahvalim a posebno mladoj nadi SF-a koji ce se prepoznati vec.......Da, ona radi jako dugo i nije prosirena ,a nadam se i da nece u buducnosti.....Jednom prilikom sam rekao da se moze gledati Telekom a pojedinci su mi se smejali i misleli da umisljam nesto,posto je svuda na netu pisalo da je to nemoguce...

Zato sam u dogovoru sa losmijem i postavio jedan drugi program ,njegov naravno,koji takodje omogucuje gledanje.....Napomenuo sam da strimovi kratko traju,naravno mi znamo razlog zasto je to tako ,i tako mora biti....ne zbog nas vec zbog Telekoma ....
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
cim je bio objavljen ovdje znalo se da ce riknuti ,
Kod:
http://90.189.198.75:1234/udp/233.7.70.132:5000
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ma hajde nesikirajte se uvjek su tu rusi za utijehu
A objasni mi zasto potenciras RUSI, RUSI, RUSI??
A telekom arene 1-5, pinkovi svi, domaci kanali. Iz iskon sport klubovi, titlovani kanali, vip. hr 7 dana gledanje dzabe titlovani kanali, sport klubovi. Kbc lista, vektor lista, torrent ruski sportski u fantasticnoj HD slici, teledunet lista. I jos mnogo, mnogo toga.
Stvarno mislim da nije lepo sto nipodostavas vrednost ove teme i ovog foruma na jako glup nacin.
Nije u redu prema ljudima koji pokusavaju da naprave i koji prave mnogo kvalitetnih lista i stvari, ni prema clanovima ovog foruma sto samo ponavljas RUSI, RUSI, RUSI. A opet posecujes forum, pa ako ti se ne svidja, pa sto ulazis?
Ti lepo gledaj tvoje liste sto imas bolje i uzivaj.
Ja da se pitam, za clanove koji govore lose o forumu i uvek im ali uvek konstanto im nesto smeta, ja bih im dao neku vrstu opomene, jer lako je biti kriticar, tesko je napraviti nesto cime ce drugi biti zadovoljni. I onda kad se napravi nesto, neko mu nadje zamerku.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
354
jedno strucno pitanje kad otvroim ip adresu primer 111.111.11.1:8888/status prazan server kako da znam koje su udp adrese tu nalaze naravno i port ?
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
niko nipostava sve sto znam naucio sam sa ovog foruma samo kazem da bi zastita trebala biti bolja nista vise to je valjda do scripte ili vec
 
Natrag
Top