Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Moze li mi neko reci, kako da ubacim listu u Daum Potplayer - nisam ga koristio do sada ?! :beee:
Ako baš ne ide u pot playeru onda pokušaj sa xbmc playerom. Pošto naravno znam šta pokušavaš reći ću ti da ipak može i preko xbmc playera, naravno uz upotrebu turskog proxyja. Sad sam probao i radi k'o singerica!
 
Učlanjen(a)
27.10.2014
Poruka
170
Xixixi....sta sve ljudi cine da bi dobili hvala xD
Ne znam samo sto svi spominjete to famozno "hvala" ili "svidja mi se", ko da to nesto znaci. Veliki broj skupljenih hvala ne mora da znaci da taj clan postavlja kvalitetne postove. Eto ja npr. imam 144 posta a od toga je 99,99% spam tj. nista korisno sto bi nekom pomoglo i imam 466 hvala, znaci nidje veze! :beee:
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Ne znam samo sto svi spominjete to famozno "hvala" ili "svidja mi se", ko da to nesto znaci. Veliki broj skupljenih hvala ne mora da znaci da taj clan postavlja kvalitetne postove. Eto ja npr. imam 144 posta a od toga je 99,99% spam tj. nista korisno sto bi nekom pomoglo i imam 466 hvala, znaci nidje veze! :beee:
Pa meni ako se neki tekst dopadne ja stisnem hvala kad nema link dopada mi se meni je to ok:dance2:.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Ne znam samo sto svi spominjete to famozno "hvala" ili "svidja mi se", ko da to nesto znaci. Veliki broj skupljenih hvala ne mora da znaci da taj clan postavlja kvalitetne postove. Eto ja npr. imam 144 posta a od toga je 99,99% spam tj. nista korisno sto bi nekom pomoglo i imam 466 hvala, znaci nidje veze! :beee:
Ti si amater, ja sam 100%:roll:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ne znam samo sto svi spominjete to famozno "hvala" ili "svidja mi se", ko da to nesto znaci. Veliki broj skupljenih hvala ne mora da znaci da taj clan postavlja kvalitetne postove. Eto ja npr. imam 144 posta a od toga je 99,99% spam tj. nista korisno sto bi nekom pomoglo i imam 466 hvala, znaci nidje veze! :beee:

da ti si kralj spama....:roll:...mogli bi da se udruzimo......:beee:

 
Natrag
Top