Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
07.12.2019
Poruka
196
Pozdrav svima. Da li cobra-group ima samo ex-yu kanale ili ima i strane kanale sa videotekom? Trazim neki portal koji ima dobru videoteku, po mogucnosti sa serijama... Rado bi pogledao Bones ali nikad nisam naisao na tu seriju ni u jednoj jedinoj listi do sad. Zanimljivo. A nema ni Hawaii 5-0.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pozdrav svima. Da li cobra-group ima samo ex-yu kanale ili ima i strane kanale sa videotekom? Trazim neki portal koji ima dobru videoteku, po mogucnosti sa serijama... Rado bi pogledao Bones ali nikad nisam naisao na tu seriju ni u jednoj jedinoj listi do sad. Zanimljivo. A nema ni Hawaii 5-0.
Ako imas kakav android uredjaj instaliraj aplikaciju imena Cyberflix TV i mozes gledati serije i filmove do mile volje. E sad, budi spreman na to da ce zenka pronaci neku seriju koja joj se jako dopada pa ces recimo danima gledati Vikinge kao ja, tvoje ce vjeruj mi pasti u drugi plan. :beee:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pozdrav svima. Da li cobra-group ima samo ex-yu kanale ili ima i strane kanale sa videotekom? Trazim neki portal koji ima dobru videoteku, po mogucnosti sa serijama... Rado bi pogledao Bones ali nikad nisam naisao na tu seriju ni u jednoj jedinoj listi do sad. Zanimljivo. A nema ni Hawaii 5-0.
kanali iz celog sveta ....vodova sa vise strana ali ne i ex yu vod...bar ja nisam nesto ga uocio......
 
Učlanjen(a)
20.03.2019
Poruka
61
Kod:
http://powertv5.dyndns.org:24715/c/
koji je zamjena za ovaj stalker
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top