Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
655
Moze li neko da mi kaze da li telenor kucni internet blokira isto kao mts sport klubove?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.12.2010
Poruka
131
Pozdrav svima,

molim vas neko neka mi posalje u Inbox Arena Sport 4, veceras ima dobra utakmica prijateljska, mog omiljenog kluba, bio bi vam veoma zahvalan na tome. Hvala.
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Ko mi može pomoći oko stalkera? konkretno kako doći do u/p on nekog stalkera ne bitno kog servera?
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
kako gledati IPTV na panasonic viera tv...na samsungu gledam na ott playeru ali za panasonic neznam kako instalirati neku aplikaciju za iptv..ako neko ima panasonic tv da pomogne..hvala
Ne znam da li ti je neko pomogao oko ovoga, ali ja cu ti odgovoriti, posto imam panasonic. Prvo instaliraj wow tv aplikaciju i onda u mrezna podesavanja od tv-a namestis dns na rucno i upises dns od fork player-a, tacnije ovaj dns 85.17.30.89. Sacuvaj i izadji, i sad idi na wow tv aplikaciju i umesto wow tv imas fork player i eto ga. Registruj se na fork player sajtu i tamo сахранит listu i to je to. :) i da jos nesto, u fork player-u idi na meni i odes na fork store i tu imas ott player i siptv, tako da imas da biras koji hoces od ta tri. :) ;-)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top