Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Ne mogu da instaliram f4mtester u Jarvisu 16 na Android boxu 6.0 2GB am quad 2Ghz/ 8GB storage

deinstalirao sam Sky, ugradio Fusion , iz Shani2.9 repozitorija.>nece da se instalira (samo cuti) f4mtester, a poneki dodatci iz tog repozit. se normalno ucitaju.

Treba za Sky (Azurirani deo liste ) i za Adryan

Prosao sam instalaciju repozit. tri puta, nemam ideju, pa kad bih znao da ce to moci, resetovao bih sav Kodi (teska srca)

ja inace nisam neki pisac (vise sam konfuzan i opsiran) pa ne znam jel je kome jasno sta pitam

Zahvaljujem
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Probaj da instaliras f4mtester preko zip u addons,System-Seting addons pa install from zip file.Instaliras iz zip sta ti treba.Kod mene radi na boksu super.Ovo f4mproxy je skripta da bi gledao xmlliste preko livestream pro instaliraj iz zipa il ono sto ti ne radi.Ja na boksu imam Osijek build radi super.Shani ovaj moj je 2.8 verziju probaj te verzije pa kasnije napravis upgrade.Jos nesto kad instaliras ovo f4mproxy mozes gledati i ts liste u livestreampro,nema bufering ni seckanje sve radi super.Sacekas 5-6 sekude kad pustis neki ts program toliko treba da bi skripta ucitala stream.EDIT:da to je stariji zip ok onda sa srecom sve najbolje.Da promeni post uzece ti one liste,ukloni sliku tvoj izbor.Za ono kad zelis reinstal kodija ides u program addons i instaliras addons buckup,ako zelis da backup sacuvas na pc,a ako zelis da zacuvas na uzb onda uzb-sdcart wizard i sacuvas na uzb.Onda to isto sa uzb instaliras na laptopu i imas sve u njega.
Kod:
https://www.dropbox.com/s/ojp6lk1nzh5rcbb/plugin.video.live.streamspro-2.4.1.zip?dl=0
Kod:
https://www.dropbox.com/s/2n59ps4igw1a4pp/plugin.video.SkynetTV.zip?dl=0
Kod:
https://www.dropbox.com/s/ci25g3zr2i0bnwq/repository.shani-2.8.zip?dl=0
pozz za tebe
 

Prilozi

  • plugin.video.f4mTester-2.2.4.zip
    74,1 KB · Pregleda: 11
  • script.video.F4mProxy-2.1.7.zip
    142,8 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Kvaka je u Shani 2.8 -moj 2.9 nece da se integrise iz FUSION-repozita. ali lista u Skayu nije azurirana, pa nema najavljivane HD kanale (ima Partizan HD),bitno je da sad ima i proxy i standard f4mtester.

Hvala za trud i pomoc, sve ostalo ima u skladistu (
video.live.streamspro-2.4.1) , a Sky imam od ranije( Kajtez)

Ti si bas vredan druze i volis ovo, ja sam to sad stigao, (mada sam odmah zahvalio )


Hvala @pancepaki
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Pratio sam dosta objavljene liste. Vidim da ima stvarno "ludačkih" U/P kombinacija. Mala-Velika slova + brojevi. Jel ima neka "olakšica" kako to kreirati, odnosno neki uslov (na primer: kao što za xtream nema mac kao kod fuliptv) ili ukucati sve karaktere u Random Characters Generator, pa nek kreira dok se ne raspadne.. :) :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
ha ha jel tako ok zagrizilo me ono (teska srca) zato sam to dodao.Za kodi za skidanje filmove u adone koji nemaju u seting download najbolje koristiti IDM, samo u seting Internet download menagera u sekciju download dodate kodi i moze se skidati filmove i neke spotove. Isto i filmove iz liste koje dodate u live stream pro.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.01.2017
Poruka
93
Pratio sam dosta objavljene liste. Vidim da ima stvarno "ludačkih" U/P kombinacija. Mala-Velika slova + brojevi. Jel ima neka "olakšica" kako to kreirati, odnosno neki uslov (na primer: kao što za xtream nema mac kao kod fuliptv) ili ukucati sve karaktere u Random Characters Generator, pa nek kreira dok se ne raspadne.. :) :)
moj druze mac ima 4 karaktera i 66000 kombinacija, a zamisli u/p recimo 10+10, ja neznam taj n faktori l ,bezao sam sa casova, ali naslucujem da bi dugo pravio i jos duze skenirao, sa verovatnocom 6 ili 0 inija, kratak zivot:mig:, idemo u planine, jer tamo nema zime......
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
moj druze mac ima 4 karaktera i 66000 kombinacija, a zamisli u/p recimo 10+10, ja neznam taj n faktori l ,bezao sam sa casova, ali naslucujem da bi dugo pravio i jos duze skenirao, sa verovatnocom 6 ili 0 inija, kratak zivot:mig:, idemo u planine, jer tamo nema zime......

Pitao sam jer možda ima neki način da se odredi kakav kombo da se koristi za koji server. Mislim nezamislivo mi je da nadjem neki random host i na njemu puštam sve moguće kombinacije combo liste. Za jedan host bi mi trebalo ko zna koliko...

Naravno da se izvinjavam ako je nekom pitanje glupo... :)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pitao sam jer možda ima neki način da se odredi kakav kombo da se koristi za koji server. Mislim nezamislivo mi je da nadjem neki random host i na njemu puštam sve moguće kombinacije combo liste. Za jedan host bi mi trebalo ko zna koliko...

Naravno da se izvinjavam ako je nekom pitanje glupo... :)

nije glupo pitanje.......koristi malo mastu....pogledaj svezije liste sa zeljenog servera a koje crkle...malo logike.......naprimer evo pomoci za server sa ex yu.....

Kod:
/playlist?type=m3u&deviceUser=200*&devicePass=*123
 
Natrag
Top