Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Pozdrav svima drustvo jedno pitanje ako neko zna vezano za fork plyer registrovao sam se na njihovoj stranici i poslao mac adresu tv i kao odgovor sam dobio da mi je lozinka stigla u Регистрација је завршена. Лозинка је послата на ФоркПлаиер \ Сеттингс \ Ми обавештења
medjutim kad udjem u tv fork player ja neznam gde i kako treba naci tu lozinku da bi mogao da uploadujem liste bio bi zahvalan ako neko zna nek mi se javi na pvt hvala puno svima.
Otvoris preko usb pocetna strana. Crveno dugme/settings/ides na folder pod brojem 30. Tamo ti je lozinka. Zatim ides na sajt upises lozinku i otvori ti se opcija da uplaudiras listu ili liste. Zatim kad si uploadirao listu ponovo na TV pocetna strana/zuto dugme i otvori ti se folder gde ti je lista.
Ne zaboravi da zakljucas listu kako bi je samo ti gledao.
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
115
Zdravo,

Jedno pitanje,kako da instaliram OTT player na smart samsung tv a da zadrzim i Nstream player,posto mi je najlaksi ,i samo nstream moze da cita liste direktno sa USB,unapred hvala.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.590
Zdravo,

Jedno pitanje,kako da instaliram OTT player na smart samsung tv a da zadrzim i Nstream player,posto mi je najlaksi ,i samo nstream moze da cita liste direktno sa USB,unapred hvala.
Moze i Fork Player da cita liste sa USB-a .... ima na youtube sve od-do kako instalirati playere za Smart tv.... ima i na google kako se instalira sve objasnjeno na njihovim sajtovima

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.590
#ASTRA

Na satelitu Astra je počeo sa emitovanjem austrijski informativni kanal OE24 TV u paketu ORFdigital kao slobodan kanal:

20161029_182923.png

Parametri za prijem:
Frekvencija: 11273 Mhz
Polarizacija: Horizontalna
Symbolrate: 22000
FEC: 2/3
DVB-S2 8PSK

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.590
# IPTV ILLIRIA

Nove snižene cene pretplate!


Za tržište Evrope, cena mesečne pretplate za osnovni paket (Paketa Baze) biće 11.99 €, dok će za premium paket (Paketa Premium) cena mesečne pretplate iznositi 16.99 €.

Postojeći korisnici koji preporuče novog korisnika će dobijati po 1 mesec gratis pretplate za svakog preporučenog korisnika.

IPTV ILLIRIA - Albanian TV Channels

20161029_183104.png

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
422
Ima li koji preprodavač lista da prima skrill uplate?
Imam neke pare tamo, pa da isprobam jesu li te liste čemu :D
 
Natrag
Top