Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.585
Hvala za reakciji, playlista stoji na sajtu ali kod device pise da ga nema tako da ne mogu da odaberem nesto. Mislim da je problem sto mi ne uspjeva da se ulogujem na TV sto mi je takodje misterija. Evo zezam se sa ott vec od sest sati lol, ovo mi se nikada nije deslilo ni sa kojom aplikacijom.
Gdje mogu da dodam device mozda onda proradi.
Loguj sa na Smart tv tj. Na Ottplayer na tv-u sa login podatcima koje unosis na Ott sajt
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
Evo sta mi pokaze na settings

DHb4qoN.jpg


Loguj sa na Smart tv tj. Na Ottplayer na tv-u sa login podatcima koje unosis na Ott sajt
Pozdrav
Pokusavam vec par sati, cak sam se ponovo registrovao sa drugim podatcima i ni to nece, e jbem li ga
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poruka
225
Nikako jbg... ako u listi npr nasoj domacoj imas Animal Planet za primjer ili u nekoj stranoj i slicne kanale ..... EPG imas na ruskom ikone takodjer ..... ja nisam ni cuo ni vidio da je neko imao EPG recimo za Arena Sport 1 itd..... tj. Sto se tice nasih kanala isto tako i na Fork Player...

Pozdrav
Nista onda, ostajem na SmartIPTV. Par godina je koristim i meni je skroz ok mada sam bio iznenadjen kada sam video da neke liste koje on nece SSIPTV otvara?!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.585
Evo sta mi pokaze na settings

DHb4qoN.jpg



Pokusavam vec par sati, cak sam se ponovo registrovao sa drugim podatcima i ni to nece, e jbem li ga
Poslao sam ti uputstva na Pm link gdje je sve objasnjeno u detalje sa slikama

Edit:
Kad ubacis listu skroz na dnu gdje ti je lista treba dodatno da TI sam imenujes listu tj. Das ime listi recimo Narodna 10.2016
Lista ti mora bit vidljiva na stranici .. tek kad vidis listu gdje su tvoje liste tek onda ides na Settings ... i treba da upises uredjaj sa kojim gledas liste ...

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.585
Nista onda, ostajem na SmartIPTV. Par godina je koristim i meni je skroz ok mada sam bio iznenadjen kada sam video da neke liste koje on nece SSIPTV otvara?!
Ja mogu da kazem da meni sve otvara nisam imao nikad problem sa listama moje iskustvo osim EPG jbg i ikona sve mi radi dobro kako sa OttPlayer tako i sa Fork Playerom

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.585
Iznad password mi stoji moja email adresa polje iznad gdje se upise email adresa pa upises password

20161016_202113.jpg

Onda ide ovo gdje pise Parent Key tu sam uneo Key koji sam dobio od njih na mobilan

20161016_202125.jpg


Pa ovo gdje pise Samsung TV1 tako sam definisao na TV-u znaci odobrio gledanje preko Smart tv-a dao ime uredjaja preko kojeg cu da gledam liste na mom tv-u to Samsung TV1 poslije imas na njihovom sajtu kad ides na Settings ili kako ti vec das Ime npr Smart TV1 ili slicno....

20161016_202224.jpg

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
Iznad password mi stoji moja email adresa polje iznad gdje se upise email adresa pa upises password

Pogledajte prilog 97657

Onda ide ovo gdje pise Parent Key tu sam uneo Key koji sam dobio od njih na mobilan

Pogledajte prilog 97658


Pa ovo gdje pise Samsung TV1 tako sam definisao na TV-u znaci odobrio gledanje preko Smart tv-a dao ime uredjaja preko kojeg cu da gledam liste na mom tv-u to Samsung TV1 poslije imas na njihovom sajtu kad ides na Settings ili kako ti vec das Ime npr Smart TV1 ili slicno....

Pogledajte prilog 97659

Pozdrav

hahaha imas isti tv kao ja
 
Natrag
Top