Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

kao sto sam reko Rezultati pretrage za upit: sall1.homelinux.net:80 daju dve stranice rezlutata
gde je prvi rezlutat cak iz 14.02.2015 a zadnji 13.11.2015
postovi jesu skriven znaci predpostavljam da su razliciti
 
Opcija 1) Mozda da pitas onog od kog si dobio te liste???

Opcija 2) Moguce da si te sve liste pokupio na nekom drugom nasem forumu koji nema opciju HIDE 100 pa da tamo zamolis clanove da ti daju adekvatnu informaciju???

Ovdje na forumu nisi mogao na osnovu tvog uclanjenja na SF Forumu (vremenski mislim) da dodjes do tih svih lista pa i da si tapatalk koristio trebalo bi ti jako, jako puno vremena da prelistas temu Internet Radio i Televizija a druga stvar ni sa tapatakl nebi mogao inati kompletnu listu jer na osnovu tvog posta gdje si stavio streamove definitivno posjedujes kompletne liste koje si maveo ... kako ?? To ti najbolje znas...

Moje osobno misljenje u vezi tvog pitanja zadrzat cu za sebe ... Hvala

Pozdrav
bloodline03big.jpg
naš Šota ;)
 
@jokapi

Kao sto sam rekao u mom predhodnom postu .... sto se tice mog misljenja u vezi tvog pitanja .... i da dodam nisi dobro informisan o tome sto trazis ...

Ko zeli nek ti salje Info na Pm da se ne spamuje u nedogled tvoje pitanje

Hvala

Pozdrav
 
kao sto sam reko Rezultati pretrage za upit: sall1.homelinux.net:80 daju dve stranice rezlutata
gde je prvi rezlutat cak iz 14.02.2015 a zadnji 13.11.2015
postovi jesu skriven znaci predpostavljam da su razliciti
Cilj foruma nije promovisanje tuđih biznisa, nego druzenje i ucenje o ovome svemu. Tesko ces dobit odgovor o tome ko je vlasnik. Posebno ne ako stalno inzistiras.... a sangajci odavno imaju novo ime "nedajboze"
 
Pozdrav. Da li Amis-oca lista ima samo oko 50 kanala? Ili ima vise(mislim na onu svima nama dostupnu listu). Ako ima, ako biste mogli da mi kazete koji su ili da mi na PM posaljete link-ove ili tacan naziv kanala u linku.
 
Status na serveru za vlasnika služi za kontrolu aktivnih korisnika.
Što dalje znači da vlasnik na istom vidi ip adresu korisnika kao i koji tv kanal gleda.Tako da mu te informacije mogu poslužiti za poboljšanje kvalitete usluge .:D
 
Poslednja izmena:
status link ti sluzi i da pronadjes aktivne servere i koju listu kanala mozes da napravis od njih
npr od
Kod:
http://89.215.40.55:1234/status/
dobijes u delu Active clients: u polju
Destination pronadjes aktivan link za SimpleTV Streams koji izgleda ovako 239.10.1.01:5000
i onda sastavis vlc link ovako
Kod:
http://89.212.40.45:1234/udp/239.10.1.10:5000
onda promenom ova dva broja .1.10:trazis aktivne kanale gde ovaj broj .1. menjas od 1 do 9
a ovaj broj .10: od 1 pa nadalje odprilike do 300 a cinimi se da sam sreto kombinacije gde uz broj
ide i slovo

status link i vlc link su samo primer nisu aktivni
 
Natrag
Top