Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Postovi su obrisani, jer nisu bili pravilno postavljeni... Pravila su jasna, imate uputstva sa slikama i to je to. Ispravim post kada je u pitanju neko ko je tek dosao na forum, uputim na ga na teme sa pravilima, a ostalima, iskusnijima, brisem, a ako zele, mogu ponovo da postave post ali u skladu sa pravilima... Tako uvek radim. U ovom slucaju bilo je xxx i bilo je hide 200. Ni jedno ni drugo nije po pravilima. Obratite paznju ubuduce, ili ce uslediti sankcije... Ovo vazi za sve clanove!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ja se izvinjavam ali moracu malo da oftopicarim, hitno mi je, ili bitno, kako god, pa tako molim urednike da ne diraju post ako je moguce neko vreme. Ova tema mi izgleda najposecenija pa mozda ovde najbrze dobijem odgovor.

Zanima me postoji li neki programcic namenjen kreiranju onih omota za CD/DVD, tacnije, ne trebaju mi slike za kutije vec papirne kesice, znaci, sabloni, dimenzije.. Znaci, na prolagodjen sablon postavim neku sliku i stampam, posle secem i napravim sebi kesicu. Jel se bavio neko tim?

Takodje, bilo bi pozeljno i da postoji nacin kreiranja nalepnice na CD/DVD, sa onom rupom..
 
Član
Učlanjen(a)
13.09.2009
Poruka
162
Ja se izvinjavam ali moracu malo da oftopicarim, hitno mi je, ili bitno, kako god, pa tako molim urednike da ne diraju post ako je moguce neko vreme. Ova tema mi izgleda najposecenija pa mozda ovde najbrze dobijem odgovor.

Zanima me postoji li neki programcic namenjen kreiranju onih omota za CD/DVD, tacnije, ne trebaju mi slike za kutije vec papirne kesice, znaci, sabloni, dimenzije.. Znaci, na prolagodjen sablon postavim neku sliku i stampam, posle secem i napravim sebi kesicu. Jel se bavio neko tim?

Takodje, bilo bi pozeljno i da postoji nacin kreiranja nalepnice na CD/DVD, sa onom rupom..
http://www.ronyasoft.com/products/cd-dvd-label-maker/
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930

Ovo je super samo sto postoji jedna caka, ne moze da se sacuva u .PNG vec samo da se stampa ili da se sacuva radna verzija, da bi se pokrenulo stampanje mora da imas instaliran ovaj programcic a ja nemam stampac pa sam hteo da nosim u stampariju. Videcu vec, hvala svakako na trudu, super stvar.

Edit: E jesam rtd.. Ima export to JPEG :) Jos samo da nadjem serial, jer daje watermark preko cele slike :D

EDIT: Sve sredjeno, extra programcic, stvarno, ko zna za kad moze zatrebati.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Jedno pitanje , pokusavam da pronadjem ponudu tv kanala SAT TRAKT provajdera , nemogu nikako da nadjem , dali neko moze da mi pomogne oko ovoga? Hvala unapred , pozzz :)
 
Natrag
Top