Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
haha.......pazi ovo ........ja tek sada vidim....da ne emituju isti program.....:oopss:

srpska hd arena.....

uRSthlH.png


i srpska arena.....

IqUSvuT.png
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Ovaj tp link bi trebalo da imas bar dva zar ne? Sluzi za konvertovanje signala, radi prenosa na vecu udaljenost optickim kablovima bez gubitka, naravno posle signal treba vratiti u nesto prepoznatljivo. Ona metalna kutija mislim da ima veze sa optikom :D naravno tu su i tjuneri za satelit...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
273
Ovaj tp link bi trebalo da imas bar dva zar ne? Sluzi za konvertovanje signala, radi prenosa na vecu udaljenost optickim kablovima bez gubitka, naravno posle signal treba vratiti u nesto prepoznatljivo. Ona metalna kutija mislim da ima veze sa optikom :D naravno tu su i tjuneri za satelit...
Tako je, u onu veliku kutiju dolazi optika, pa ide u tplink media konverter i onda u router :))
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
:smile:Znam, cuo sam za to :assassin:

to konvertuje svu tu tvoju masineriju i pretvara u neka slova pomocu kojih se gledaju tv kanali.....logo je ok ja sam ga davno sredio u portabl cs3 da bude transparentan...i za to mi dugujes jedan acc..sada vidim da ga svi koriste.....:beee:

salim se ja malo......dobra ti oprema....svaka cast.....
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top