Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Onda sve verske čestitke stavljajte pod religiju gde im je i mesto.

Konacno neko da napise i to sto vecina i misli. I ne samo verske cestitke, isto i za zelje i pozdrave (ako se ne tice IPTV-a).. Kad se napise "Srecna slava", "Dobio sam dete, postao sam ujak..." i krenu cestitke onda je sve ok.. A kad se diskutuje o necemu onda "Predjite tamo"..
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
Da li ima neko da mi pošalje foodnetwork na pp? Mislim na stream :D ,slike mi nisu potrebne,već sam popunio album :p
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Po mom misljenju cestitke za praznike, ili recimo neki lep dogadjaj u zivotu nekog clana koji je aktivan na ovom delu foruma je prihvatljiv. One su upucene nekim ili svim clanovima ovog podforuma. Takodje te cestitke ne izazivaju konflikte... Rasprave o sportu u kojima redovno ucestvuje par pojedinaca niti su u praznicnom duhu, niti se ticu veceg broja clanova koji posecuju ovaj deo foruma, a veoma cesto prerastaju u konflikte suprotnih misljenja koje nemaju veze sa ovim podforumom, a traju u nedogled...
Takodje postoji poseban podforum koji se bavi sportom, dok ne postoji nijedan specijalizovan za cestitke, zelje i pozdrave, niti bi bilo prakticno napraviti jedan, jer su to licne zelje ljudima koje poznajemo....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.713
Po mom misljenju cestitke za praznike, ili recimo neki lep dogadjaj u zivotu nekog clana koji je aktivan na ovom delu foruma je prihvatljiv. One su upucene nekim ili svim clanovima ovog podforuma. Takodje te cestitke ne izazivaju konflikte... Rasprave o sportu u kojima redovno ucestvuje par pojedinaca niti su u praznicnom duhu, niti se ticu veceg broja clanova koji posecuju ovaj deo foruma, a veoma cesto prerastaju u konflikte suprotnih misljenja koje nemaju veze sa ovim podforumom, a traju u nedogled...
Takodje postoji poseban podforum koji se bavi sportom, dok ne postoji nijedan specijalizovan za cestitke, zelje i pozdrave, niti bi bilo prakticno napraviti jedan, jer su to licne zelje ljudima koje poznajemo....

slažem se apsolutno,ima PDF "sport" pa tamo se prepucavajte,opet bez vređanja....itd...inače sledi (vidite mi avatar) banana.....
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Hvala na odgovoru,a koji je taj drugi kanal?I jel mozda imas strim?
Ovaj
espnsmall.jpg

Nemam strim.
 
Natrag
Top