Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Kod nas u hrvatskoj je jedan upadao u tudi dreambox blizo mene i ovaj prijavio policiji i pokucalo mu na vrata ide u bukso.
to su price za mala djeca jer ako su uredjaji koji su vezani na net otkljucani vlastnik mora znati da moze svako od sedam miljardi ljudi u svetu doci do njega....e sad svih tih sedam miljardi ljudi je krivih sto su mu usli u box.....:roll:
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
to su price za mala djeca jer ako su uredjaji koji su vezani na net otkljucani vlastnik mora znati da moze svako od sedam miljardi ljudi u svetu doci do njega....e sad svih tih sedam miljardi ljudi je krivih sto su mu usli u box.....:roll:
Po tebi ako je kuca otkljucana ti mozes uci i uzeti sta hoces e pa pokusaj,pa ne provaljuje 7 milijardi nego manjina.
Jedan tu isto blizu mene prije mjesec dana provalio jednoj zenski u komp u Njemackoj i uzimao nesto nije bitno sta i zenska prijavila znaci u Njemackoj i ulovili ga po ip ovdje u Hrvatskoj.Isto nije imala zastitu.E sad ko vjeruje vjeruje ne lazem tip je 7 km od mene to mu je drugi put sto su ga hapsili
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.665
Nikada necete zadovoljiti misljenja drugih.

Treba da se organizujete budite Tim.

Svako od vas odlucuje kom ce i sta dati nebitni postovi.

Bilo ko od vas ako dotican ima nesta kvalitetno da ponudi ili ce u startu na osnovu druzenja i poznavanja jedan drugog to isto podjeliti sa doticnim na forumu putem Pm ili napise imam saljem na Pm maksimalno na 3 clana sve u zavisnosti od liste itd...

Ja bih vam preporucio svima koji postujete liste da napisete u postu Copy/paste i na taj nacin znate svi da je to isto vec objavljeno u javnosti a za ostalo sto je dotican sam pronasao nek napise New ili Novo mojih ruku djelo ili slicno na taj nacin znate da je samo ovdje na SF Forumu objavljeno i na osnovu toga imate uvid u sve pa da vidimo koliko ce biti onih koji su stvarno majstori tj. dal dotican zeli putem Pm da svoj pronalazak podjeli ili objavi javno sam odlucuje.

I kod Copy/Paste sumnjam da to isto doticni provjeravaju koliko dobro to sto postuju i radi jer u zavisnosti od vase brzine neta mnogi nisu u stanju dati adekvatan odgovor a da ne pricam o listama koje uopste ne rade kao vip net ili b-net tj. Kako ju vec nazivate pa se i Dan danas postuje.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.11.2011
Poruka
15
Pozdrav svima!

Da li bi se negde ovde mogla naći kvalitetna lista sa slovačkim i češkim kanalima (SD i HD). Lista bi bila korištena isključivo za ličnu upotrebu bez dodatnog share-ovanja. Ako je neko voljan da podeli može na PM. Hvala unapred!

Pozz
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Po tebi ako je kuca otkljucana ti mozes uci i uzeti sta hoces e pa pokusaj,pa ne provaljuje 7 milijardi nego manjina.
Jedan tu isto blizu mene prije mjesec dana provalio jednoj zenski u komp u Njemackoj i uzimao nesto nije bitno sta i zenska prijavila znaci u Njemackoj i ulovili ga po ip ovdje u Hrvatskoj.Isto nije imala zastitu.E sad ko vjeruje vjeruje ne lazem tip je 7 km od mene to mu je drugi put sto su ga hapsili
pa dobro mogu ga otkriti ali ne mogu nista toj osobi jer to je internet....nije on kriv sto upao u racunar....i da, svako moze uci u tvoj ili moj ili bilo koji drugi stan....nista mu ne mozes....tako je sad to u ovom novodobnom kapitalistickom svetu.....ako ga povredis recimo odgovarat ces za to.....znam da nema nikakve lgike ali taka je realnost.....
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ko upadne nekom u racunar i sazna mu se IP adresa i svi podaci moze da zaglavi robiju.Rekao sam da necu pisati nedelju dana ali ovo sam morao napisati jer su me pitali u policiji za visokotehnoloski kriminal da li sam primetio da mi je neko ulazio u kompjuter ako jesam da prijavim i da ga krivicno gone.
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
poenta je u tome sto dream moze biti jedino dobar za tebe i vlasnika cim je treci tu gotvo ,sto moze ako ,hoces izvuci iz dreama liste iptv ,imah u skoro svakom 10 boxu ,pa onda to objavi ,ovdje to ,moze vise ljudi gledati.ako ,hoces vec da djelis ,

kakva robija pa pogledajte koliko strimera ima ,sto uzimaju lovu kome oni placaju poreze ,i prava ,najbolji vam je primjer , wiet tv ,klasican primjer ,uzimanje love sa tudje grbace ,mi smoi mali misevi ,i svaki strim koji pocinje sa htpp ili sa rtmp ,je javni ,zato nemoj te to da vas brine ,sve do momenta dok nepocnete uzimati lovu ,ok ste,zato ja sa uzivanjem ulazim takvima u servere vadim usere i lozinke ,jer kome se oni mogu zaliti kad i sami nerade pod ,legalnim pravima ,hheehhe ,e da udjem bellcanada .ili rogers kable to je vec druga prica ,oni placaju porez i legalni su znaci zasticeni su
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ja sam pisao o kompjuterima,znaci neko mi hakuje kompjuter preko ip adrese i udje,ako ga prijavim moze imati probleme.To si u pravu za ove nelegalce oni nemaju kome da te prijave jer su oni lopovi.
 
Natrag
Top