Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
poslao mi nocni ova dva kanala iz sbb i reko mi da postavim slike........kaze ako hoce neko da kupi njemu da se obrati.....:beee:

cN09EMv.png


DdJjC16.png


nerazumem o cemu se radi.......
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Bolje i kupiti i gledati normalno nego nikako,meni se cini da ti gledas sbb po mom uputstvu a to je preko mobilnog interneta ;)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.677
@privremena

Da razjasnimo:

1.) Banovan nisi bez razloga i niko na SF Forumu nije banovan bez razloga.

2.) Pisao si da je SF Forum najgori forum tj. prijetio si ovdje na SF Forumu da ce da prijavis Policiji da ces da prijavis na SBB ... D3GO ... i sta znam sta sve nisi pisao kako se i sta gleda.

3.) Pisao si nedavno da imas SVE od SBB , D3GO , Nettv Plus pa nadalje i da ti sa SF Foruma ne treba NISTA.

4.) Biti zlopamtilo nije prioritet kako u tvom zivotu tako i u mom i svih nas .....


5.) Bilo ko iz Administracije uzimam sebe za primjer tolerisem/o ispade clanova ovim ne prozivam nikoga na forumu ... ni opomenu im ne saljem ali.... kad se jedne te iste greske pojave prinudjen sam tj. prinudjeni smo da opomenemo clana ne samo ja nego opcenito gledajuci ..... kad se te iste opomene NE tolerisu nakon izvesnog vremena slijedi Ban zbog istih gresaka jer.... kako ja tako i svi urednici na forumu imamo nekog iznad sebe tj. nas ko sve to kontrolise.

Toliko


Glasam za zmaja od sipova

:roll::roll::roll:

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
1.Prvi put sam trazio od admina koji trenutno obozava ultre da me banuje

2.Isao sam u policiju i kod advokata zbog uvreda i lazi koje su bile izrecene za slike i receno mi je da moraju biti uvrede ili pretnje imenom i prezimenom da bi policija za visokotehnoloski kriminal pokrenula istragu i pokrenula krivicnu prijavu...

3 imao sam a imam i sad sto mi treba

4 nije prioritet biti zlopamtilo ali kada me neko provocira i vredja moram reagovati

5 Dobro banuj me ali necu cutati kada me neko vredja
 
Natrag
Top