Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
Šta vam jedna lista urade, i to Avcom, aj da je bnet, sbb, h1, elta pa i da se razume :D :D :D :D Manite se svadjati, nego pomazite nama da dodjemo do nekih listi :D
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Ljudi cemu svadje i prepirke,ispada da se prepiru oni koji imaju sta da gledaju. Tu smo da se ispomazemo,
ovako imamo utisak da se bojite da ce se liste koje imate ugasiti.Nemam razlog da branim sotu ali imam
utisak da covek pomaze koliko moze i da je korektan.Pratim redovno temu i nisam primetio da je neko
od vas prekrsio pravila,a ko ce sta objaviti javno to je njegovo pravo dok je po pravilima.Primetio sam vise
puta da pojedinci daju pogresne smernice i informacije ali i to je njihovo pravo, ako neko laze ne laze clanove
foruma vec sebe.Puno nas je i treba to ispratiti koliko god se moderatori i urednici trudili, veliki je to pritisak
videli smo na primeru bivseg urednika
dedevci.Najlakse je kritikovati hajde da promenimo nesto.
Pozdrav.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.712
Dokazat cu ti veceras kako je tebi Avcom lista radila pa ce i meni tako raditi

Ti si svoje rekao i dokazao se u lazi koju sam ja dokazao e to te boli naravno istina uvijek boli

A sto se tice lista koje sam ja objavio ... iz razloga da ih ti i tebi slicni nemozete da prodajete sramota cim se bavis zato i objavljujes i liste i pises dosta je radila i vidis ja sam ti uskratio biznis objavljivanjem onog sto sam ja objavio ... nemam namjeru da se prepucavam sa tobom ... e da priznaj samom sebi da si lagao za status

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Dokazat cu ti veceras kako je tebi Avcom lista radila pa ce i meni tako raditi

Ti si svoje rekao i dokazao se u lazi koju sam ja dokazao e to te boli naravno istina uvijek boli

A sto se tice lista koje sam ja objavio ... iz razloga da ih ti i tebi slicni nemozete da prodajete sramota cim se bavis zato i objavljujes i liste i pises dosta je radila i vidis ja sam ti uskratio biznis objavljivanjem onog sto sam ja objavio ... nemam namjeru da se prepucavam sa tobom ... e da priznaj samom sebi da si lagao za status

Pozdrav
E to oko prodaju liste valja razmisliti dali ja prodajem ili mozda ti,ja sam pojedinim clanovima rekao da meni liste uopste neznace posto sve to imam na satelitsku

Eto pustio sam jednu uskoro cu jos dve da pustim pa nek gledaju ljudi a ne da to placaju onima koji to ne zasluzuju.

ps. zasto kad ja pustim neku dobru listu ti se uvek uzpanicis i dizes tenzije,to je bilo i sa bein na udp kad sam objavio
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.712
E to oko prodaju liste valja razmisliti dali ja prodajem ili mozda ti,ja sam pojedinim clanovima rekao da meni liste uopste neznace posto sve to imam na satelitsku

Eto pustio sam jednu uskoro cu jos dve da pustim pa nek gledaju ljudi a ne da to placaju onima koji to ne zasluzuju.

ps. zasto kad ja pustim neku dobru listu ti se uvek uzpanicis i dizes tenzije,to je bilo i sa bein na udp kad sam objavio
Ja ??? Ne sjecam se da sam ikad dao komentar na tvoj Post u kojem je bila neka domaca ili bilo koja druga lista ... covjece nesta nije u redu kod tebe ?? Ja placam kolega Total Tv i nasa tv meni i previse nisam spao na liste sa foruma a da mogu da objavim jos toga ohoho mogu ... samo i ako onda u inat onima koji se bave prodajom istih i zaradjuju novac na tudjim ledjima

a najvaznija stvar u ovom svemu nikad nisam ni jednog clana na forumu slagao kako javno tako i preko Pm a da ne govorim o pomaganju gdje god mogu dal putem email dal putem Skype dal preko Pm pa cak i na drugim forumima

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Ja ??? Ne sjecam se da sam ikad dao komentar na tvoj Post u kojem je bila neka domaca ili bilo koja druga lista ... covjece nesta nije u redu kod tebe ?? Ja placam kolega Total Tv i nasa tv meni i previse nisam spao na liste sa foruma a da mogu da objavim jos toga ohoho mogu ... samo i ako onda u inat onima koji se bave prodajom istih i zaradjuju novac na tudjim ledjima

a najvaznija stvar u ovom svemu nikad nisam ni jednog clana na forumu slagao kako javno tako i preko Pm a da ne govorim o pomaganju gdje god mogu dal putem email dal putem Skype dal preko Pm pa cak i na drugim forumima

Pozdrav
Posto vidim da se sa tobom nemoze izaci na pravi put vise ti necu replicirati, nemogu se spustati ne tvoji nivo
ti si ti ja sam ja kraj diskusije i cao
uopste se necu vise zamarati sa tobom
Lep pozdrav
 
Natrag
Top