Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Dakle, za prvih 10 koji nemaju šta gledati, na PP dajemo domaće liste.
Svima su različiti user/pass.
Dakle, javite se na PP, da ne spamujemo temu.
Nisam te razumio dal ti djelis liste ili mi i ko je to mi(dajemo) nije mi jasno.Trebao si onda napisati mi iz VIP iptv dajemo 10 lista jer koliko znam iz VIP premijum sobe nije bio takav dogovor:dance2:;)
PS:koliko vidim balkan tv me.... jos puno puno lista radi:)
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Čini mi se da je pojedincima žalije što ONI nisu u vip delu, nego što se dele liste.
Šta je bilo pre u VIP sobi - bilo je. Ovo je sad ceo podforum. Dogovor je da se liste objavljuju javno. Ja sam u žurbi objavio i neke liste koje nisam trebao, to je tačno i to preuzimam kao svoju krivicu.

Da sam napisao "mi iz VIP dela" - opet vam nebi valjalo. Verovatno bi bili komentari da ostatku foruma delimo na kašičicu, da se k***imo...
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Kakvi kritičari, da vas nema trebalo bi vas izmisliti. Vas dvojica bi i dlaku u jajetu našli .Jedino što je dobro što tema nije zamrla, jer ju vi održavate na životu. :beee::give_r:
brzo ce i to da zamre ali polako, ocigledno da su svi drugi ipak u najmanju ruku stetocine u odnosu na vas odabrane od poverenja
nista licno druze samo sam iskoristio pravo na repliku
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.762
Dakle, "usao" si u VIP deo pa sad mislis da si uhvatio Boga za jaja i "delite nesto".. Onda dodjes na javni deo objavis 20-ak listi od kojih i dve jedine koje mogu da se nadju skeniranjem, a koju mi juce covek poslao na PP. Sto se sad ne drzis tog VIP dela kad mislis da si neka faca?

***Hidden content cannot be quoted.***

Meni se nemoj truditi da odgovaras, ignore.

@gasans Hvala tebi drug puno, ali pred ovakvih tesko ce ista potrajati jbg. Pozz
Prvo pripazi na recnik a drugo dobio je saglasnost da moze deliti to sto deli.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Čini mi se da je pojedincima žalije što ONI nisu u vip delu, nego što se dele liste.
Šta je bilo pre u VIP sobi - bilo je. Ovo je sad ceo podforum. Dogovor je da se liste objavljuju javno. Ja sam u žurbi objavio i neke liste koje nisam trebao, to je tačno i to preuzimam kao svoju krivicu.

Da sam napisao "mi iz VIP dela" - opet vam nebi valjalo. Verovatno bi bili komentari da ostatku foruma delimo na kašičicu, da se k***imo...
Nemaš potrebe pravdati se, sve što si objavio je u skladu sa pravilima.
Možda je uvedeno neko novo pravilo a da ja ne znam :D da sve što se objavljuje mora ići na verifikaciju kod ovih par dušebrižnika. Ima ona stara narodna: rđavom ..... i dlake smetaju.
 
Natrag
Top