Instalacija Win 8.1 x64

Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ja sam probao i Marfija i Generaciju2 ali mi Gen bolje radi i u ovim novim izdanjima baš i nije ništa natrpano a imam i stariju malo verziju win 7 ona ima dodataka(koja možeš ali i ne moraš da instaliraš) ali mi je the best. Jedino treba tona zakrpa posle toga uz pomoć Autopachera. A za 8.1 lek ti je Microsoft Toolkit 2.5.2.
Boga mi nije sve u Bad Sektorima nešto je i u drugim stvarim. Skoro su mi zveknuli par komada i bez Bad Sektora.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ja sam probao i Marfija i Generaciju2 ali mi Gen bolje radi i u ovim novim izdanjima baš i nije ništa natrpano a imam i stariju malo verziju win 7 ona ima dodataka(koja možeš ali i ne moraš da instaliraš) ali mi je the best. Jedino treba tona zakrpa posle toga uz pomoć Autopachera. A za 8.1 lek ti je Microsoft Toolkit 2.5.2.
Boga mi nije sve u Bad Sektorima nešto je i u drugim stvarim. Skoro su mi zveknuli par komada i bez Bad Sektora.


Evo o čemu pričam i zašto mi se ne dopada.
Windows 7 SP1 Ultimate x86/x64 8in1 Pre-Activated Nov2014 by generation2

Optional software:
* Google Chrome
* Mozilla Firefox
* Opera Chromium
* Java JRE
* 7-zip 9.30
* Adobe Reader
* Notepad++
* MSE
* WinRAR 5.11

Kod njega ne važi osnovno pravilo i zbog toga ne očekujem da Win radi kako bi trebao da radi.
No Windows 7 Settings were harmed in the making of this ISO.
No Programs are added.
No Unattended Settings were added to the installation.
No Registry Settings were modified.

Da ne bude zabune, ne želim da ubjeđujem i naturam svoje mišljenje. Svako zna šta mu odgovara a meni ovo ne odgovara...
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Da se i ja izjasnim, uvek vise volim untouched instalacije+ update samo, i da posle sistem prilagodim konfiguraciji i potrebama i zeljama korisnika.

Da to je Osnovno pravilo untouched, posle ga prilagodjavam kako meni odgovara. Inace aktivacija putem skype je VRH, hvala sHAKaJaada sto je postavio. Milion puta mu HVALA za skype i za sve sto radi da nam pomogne, windows radi ko podmazan i plus office aktiviras putem skypa i uzivas sta ti vise treba. Pozz svima.
 
Natrag
Top