„Insomnija“ ruši sve rekorde

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
„Insomnija“ ruši sve rekorde

Jelena Karleuša


Thumb_1214_34.jpg



Spot Jelene Karleuše za pesmu „Insomnija“ u prvih 24 sata otkako je postavljen na Jutjubu pogledalo je 200.000 ljudi! Ona je ovu numeru premijerno izvela na ceremoniji proglašenja pobednika „Velikog Brata“, i već tada bio je na trećem mestu po gledanosti u kategoriji muzika, na 34. mestu od svega što je postavljeno na ovom popularnom sajtu, a po broju komentara „Insomnija“ je zauzela 8. mesto.
Spot, koji je režirao Slavoljub Živanović Zli, postavljen je i na zvaničnom sajtu Jelene Karleuše, odakle je do sada besplatno skinut čak 700.000 puta.

Kurir
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nisam gledao, a i što bih....kao da ima šta da se vidi a i da se čuje :dntknw:
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Spot joj je bruka dobro odradjen samo ona nevalja nicemu
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
A dobro sada o ukusima se ne raspravlja i nikada ne mogu biti isti ali da je vrh jeste...kakva god da jeste i kakvom god da je nazivaju,i kao osobu i kao pevačicu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
A dobro sada o ukusima se ne raspravlja i nikada ne mogu biti isti ali da je vrh jeste...kakva god da jeste i kakvom god da je nazivaju,i kao osobu i kao pevačicu.
Naravno, svako samo iznosi svoje mišljenje, ne ulazim u to da je neko ovakav ili onakav ako mu se to sviđa! Mislim da bi sa toliko para uloženog u taj spot i marketing i Žika Obretković izgledao kao MTV nada!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ipak sam odgledao

Ne znam po čemu je spot poseban, a pesma je kao i većina njenih koje sam čuo jednom rečju odvratna, onaj auto-tune vrlo gadan ali i predvidiv s obzirom na mesta gde je upotrebljen. Ali, mišljenje ko mišljenje :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Mora joj se priznati da je dobra u onom sto radi i dosledna...
Iako mi se to ne dopada
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
мени су као прво у песми најважније речи ( зависи од врсте музике наравно,шта ће ми речи кад слушам психоделију)...и зато не могу да смилим ове наше грандовце...и јк поготово...мазнула фазон ладу гаге и прославила се...блах...има само један мали део у песми где ми се веома свиђа ритам,ово остало је чиста 0 ! узмите избаците "туц туц" и слушајте речи...плаче ми се како је жалосна песма....-.-
 
Natrag
Top