imam problem sa kompjuterom

Član
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruka
3
Posto si vec dosta toga probao, najbolja varijanta je da bekapujes sve ono sto ti je potrebno i vazno i da podignes nov sistem.Kondenzatori mogu biti problem, medjutim mislim da je pre do napajanja.No, videces vec kada dignes sistem da li ce se komp i dalje restartovati.I jedan antivirus, nemoj kombinovati dva.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Kakvi bre kondenzatori brate, nemozes ih ti menjati na viseslojnoj stampi (PCB), napravices kratki spoj izmedju slojeva stampe i spalices maticnu plocu.
Koji OS koristis i da li ti ostavlja nekakvu poruku (plavi ekran) pre restarta?
Floppy iskljuci iz prve stavke u BIOS-u po redu koja ide, u njoj imas iskljucenje floppy-ja.
Proveri napajanje (pozajmi od nekog druga za probu), a memoriju i graficku sa programima za testiranje Everest-om ili SiSoft Sandra-om, temperature procesora, chipset-a, grafike, HDD itd., nadji u pretrazi foruma ove programe i baci screenshoot da vidimo temp i ostalo.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
15
Kakvi bre kondenzatori brate, nemozes ih ti menjati na viseslojnoj stampi (PCB), napravices kratki spoj izmedju slojeva stampe i spalices maticnu plocu.
Koji OS koristis i da li ti ostavlja nekakvu poruku (plavi ekran) pre restarta?
Floppy iskljuci iz prve stavke u BIOS-u po redu koja ide, u njoj imas iskljucenje floppy-ja.
Proveri napajanje (pozajmi od nekog druga za probu), a memoriju i graficku sa programima za testiranje Everest-om ili SiSoft Sandra-om, temperature procesora, chipset-a, grafike, HDD itd., nadji u pretrazi foruma ove programe i baci screenshoot da vidimo temp i ostalo.
Ovako oborio sam sistem i pokusali smo da uradimo Windovs 7 ali nije htjeo da ga prihvati par puta se reatartovao prilikom instalacije pa smo probali sa XP-om on se ponovo restartovao pa smo onda posumnjali u DVD rezac pa u napojnu ali nista.Onda smo uzeli drugi Harddisk od 7giga i instalirali XP a stari Harddisk samo prikljucili kao drugi disk medjutim kom nece uopste da ga prihvat prijavi ga i pocne da radi pa se restartuje i odjavi stari Harddisk.Mi smo iskljucili stari Harddisk da vidimo sta ce biti .Za sad radi ali mi ponekada cvrkuce Harddisk isto kao i onaj stari samo sto mi nepravi smetnje u radu u cemu je problem
 
Natrag
Top