Imala seks sa 1.500 muškaraca da bi im spasila brak

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Imala seks sa 1.500 muškaraca da bi im spasila brak

Britanka Mer Simon imala je seks sa više od hiljadu muškaraca, a većina njih su muževi i mladići drugih žena.



Ova 54-godišnjakinja iz Čelzija za sebe kaže da je “seks-surogat”, a svoj život je posvetila pomaganju muškaraca, žena i parova da prevaziđu probleme ispod pokrivača.

Kao kvalifikovani seksualni terapeut, više od 10.000 klijenata dobilo je lekcije iz ljubavi u protekle 23 godine. I dok procenjuje da je imala vaginalni seks sa njih 1500, insistira da u tome nema ničeg nelegalnog.

"Zarađujem za život spavajući sa muževima i mladićima drugih žena. Ali ni u kom slučaju nisam prostitutka jer to radim u terapeutske svrhe. Ljudi plaćaju moje savete i rešenje za probleme, a ne seks" - rekla je i dodala da ne pomaže samo muškacima nego i ženama.

Slobodna Mer ima pet tretmana na dan i viđa ljude iz različitih slojeva. Klijenti uglavnom trebaju pomoć oko erekcije, prerane ejakulacije, ali se desi da ih pošalju žene jer ih nisu zadovoljavali u krevetu. Pre nego što dođu na terapiju, moraju se testirati na polno prenosive bolesti i uvek moraju da dođu sa kondomom.

"Čak i žene dolaze kod mene. Njihov problem je uglavnom taj što ne mogu da dožive orgazam ili imaju loše ljubavnike. Njih učim kako da se samozadovoljavaju i teram ih da zavole svoje telo" – kaže Mer.

Svaki tretman počinje na isti način. Prvo razgovaraju, zatim sledi masaža kako bi se opustili, pa vežbe pred ogledalom, kako bi zavoleli svoje telo. Onda sledi seks.

Mer nije uvek bila ovako seksualno otvorena. Kada je imala 19 godina, silovao je prijatelj, kada je posle žurke vozio kući. Iako se posle deset godina udala, razveli se od Viktora, jer je bila preplašena u krevetu. Na nagovor prijatelja počela je proučavati tantrički seks. Sada naplaćuje 115 evra za sat tretmana.

"Ponekad imam seks sa mužem pred ženom samo da bih im pokazala kako da budu senzibilniji ljubavnici" - dodala je.


Izvor: B&L
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Mer nije uvek bila ovako seksualno otvorena. Kada je imala 19 godina, silovao je prijatelj, kada je posle žurke vozio kući. Iako se posle deset godina udala, razveli se od Viktora, jer je bila preplašena u krevetu.

Ovo je lepo objašnjenje kako je do toga uopšte došlo... da je sve išlo nekim prirodnim putem, nikad joj ne bi palo na pamet da se bavi tim "poslom".
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Da baš je humana lepo je pomagati judima u nevolji
icon_cool.gif


Mer nije uvek bila ovako seksualno otvorena. Kada je imala 19 godina, silovao je prijatelj, kada je posle žurke vozio kući. Iako se posle deset godina udala, razveli se od Viktora, jer je bila preplašena u krevetu.

Ovo je lepo objašnjenje kako je do toga uopšte došlo... da je sve išlo nekim prirodnim putem, nikad joj ne bi palo na pamet da se bavi tim "poslom".
Slažem se skroz....strašno.:(
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Sto je strasno, pa to nije ni 2000 muskaraca
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Ne to nije strašno,strašno mi je silovanje.....citirala sam malo više teksta.

Tu si u pravu....koliko god neko bio jaka licnost, ako mu se desi nesto tako strasno, to ostavi jako velike posledice...narucito u tom uzrastu koliko je ona imala....
Nikada necu shvatiti, kako neko moze silovati zenu....:(
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Sve je to tačno, naravno da su posledice posle toga... ali bolje da je izabrala život sa jednim muskarcem pa neka je spavala sa njim i 5000 puta, to nije bitno. Ja mislim da se ona može nazvati prostitutkom, verovatno se neće većina složiti samnom, ali to je moje mišljenje... A to što ona daje nekakve lekcije pre seksa i onda uzima pare, po meni se sve svodi na isto, tako rade i prostitutke naravno bez lekcija ;)

A to za silovanje je stvarno tužno
 
Natrag
Top