Ima li ovoga

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Imam jedno pitanje.Na kom sajtu se moze skinuti neki program za pravljenje pravolinijskih igri a da bude prost i lak za upotrebu program.yes3yes3

Samo da napomenem kada napravim neku extra igru ima da otvorim moj razvojni tim zvace se Serbianforum electronics i svi ce te biti clanovi.yes3
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Imam jedno pitanje.Na kom sajtu se moze skinuti neki program za pravljenje pravolinijskih igri a da bude prost i lak za upotrebu program.yes3yes3

Samo da napomenem kada napravim neku extra igru ima da otvorim moj razvojni tim zvace se Serbianforum electronics i svi ce te biti clanovi.yes3
Hehe, samo napred, a što se tiče programa, vidi za Game maker....
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
E dao si mi ideju skinuo sam neznam sa kog sajta program za 3D igre poceo sam da pravim.:D
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
dokle smo stigli sa igricom .... hoce li je biti u skorije vreme
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Igra se zove arctic fear i posto je sam pravim izacice 2011 pravim je najbrze sto mogu za pola godine ce izaci demo igra kada se pokrene pise serbianforum electronics znaci bice popularna 2011.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
znaci, necemo cekati jos dugo ( sobzirom da je kraj godine )...
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
znaci, necemo cekati jos dugo ( sobzirom da je kraj godine )...
Da,da ne jos dugo.Evo otkricu vam sta se desava u igri.Glavni lik John Rocsen ide sa petnestak clanova vojne armije u vojnu bazu na arktiku.Kada stizu tamo imaju sta da vide leseve mrtvih vojinika.Cela baza biva napustena tako svi istrazuju bazu.U jednoj drvenoj kucici nalaze neku uplakanu devojku koja je odrala celo lice.To je jedna vrsta neprijatelja.Tu se ta jos jedna jeziva devojka kojoj je po njenoj prici cerku oteo mracini kralj ona prica da jos kada je bila manja njena cerka nju su svi tukli a samo ju je majka volela.Majka je navodno poginula u avionskoj nasreci.Ona je ostala sama.Otac ju je tukao i tukao_Ona je onda uzela noz i ubila oca.Onda je dosao mracni kralj i uzeo ju je sa sobom.Ta zena nekoliko prilika pridje John-u i kaze mu tihim glasom they wait.Veoma je jeziva ali ja vam necu otkrivati jos detalja.yes3yes3yes3
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Da,da ne jos dugo.Evo otkricu vam sta se desava u igri.Glavni lik John Rocsen ide sa petnestak clanova vojne armije u vojnu bazu na arktiku.Kada stizu tamo imaju sta da vide leseve mrtvih vojinika.Cela baza biva napustena tako svi istrazuju bazu.U jednoj drvenoj kucici nalaze neku uplakanu devojku koja je odrala celo lice.To je jedna vrsta neprijatelja.Tu se ta jos jedna jeziva devojka kojoj je po njenoj prici cerku oteo mracini kralj ona prica da jos kada je bila manja njena cerka nju su svi tukli a samo ju je majka volela.Majka je navodno poginula u avionskoj nasreci.Ona je ostala sama.Otac ju je tukao i tukao_Ona je onda uzela noz i ubila oca.Onda je dosao mracni kralj i uzeo ju je sa sobom.Ta zena nekoliko prilika pridje John-u i kaze mu tihim glasom they wait.Veoma je jeziva ali ja vam necu otkrivati jos detalja.yes3yes3yes3
Ne bih da te obeshrabrim, ali znaš kad ćeš ti napraviti takvu igru, kad Partizan uđe u Ligu Šampiona :D
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2009
Poruka
102
aj daj neki Screenshot da vidimo kako ce da izgleda igrica.....
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
aj daj neki Screenshot da vidimo kako ce da izgleda igrica.....
Pokusavam pokusavam ali ne mogu da se snadjem nesto prolupao program stigao sam do dizajmiranja neprijatelja ali blokira program ali cim proradi saljem.Sta ja pricam pa ja neznam kako se salje slika.:shucks::diablo:
 
Natrag
Top