iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pozdrav, Toda81.
Meni ovo ne uspeva. Sve je detaljno objasnjeno i jasno sta treba da se uradi, ali meni ne uspeva.
Pokusavam tvoju poslednju verziju da instaliram na Galaxy S4 koji nije rutovan. Na SD karticu sam kopirao foldere iGO i Addons, u folderu themechanger sam izbrisao 3 ini faila, u folder Addons sam iskopirao folder content u koji sam spakovao building, mape i poi sva tri proizvodjaca + scheme (kao sto si objasnio), proverio sam moju putanju do extSdCard, izmenio u package.txt put do content (extSdCard/Addons/content). Sve sam uradio, ali kada mi otvori theme changer, pokrene geolocation search i sve vreme pokusava da pronadje lokaciju, ali nista. Izbor mapa mi ne nudi - nema ih. Ali kada sam vratio 3 ini faila, pojavile su se, ali svakako kada idem na go, ne otvara mi iGO, izbacuje poruku autochanger.zip file not copied ili Error IO. Inace iGO mogu da pokrenem, ali themechanger I mapchanger ne rade.
Imas neku ideju? Ili ih sve iscrpio sa djn. djordjevic. Kada je njemu proradilo bio sam siguran da ce i meni, ali nista od toga.
Pozdrav.

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient
path=/storage/extSdCard/iGO
content=/storage/extSdCard/Addons/content
label=NextGen
Sve je ok, ali u content folderu ne treba da budu sheme, vec samo building, map i poi, naravno od sva tri proizvodjaca i naravno folder content treba da bude u folderu Addons sa tim folderima, a treba da imas u iGO folderu isto content folder u kome ne treba da budu ti folderi koji su vec u Addons/content folderu, vec samo ostali folderi koje treba da sadrzi content
 
Učlanjen(a)
19.08.2012
Poruka
3
Sve je ok, ali u content folderu ne treba da budu sheme, vec samo building, map i poi, naravno od sva tri proizvodjaca i naravno folder content treba da bude u folderu Addons sa tim folderima, a treba da imas u iGO folderu isto content folder u kome ne treba da budu ti folderi koji su vec u Addons/content folderu, vec samo ostali folderi koje treba da sadrzi content

Sve sam uradio i opet je isto. Prvo sam deinstalirao i pobrisao sve, ukljucujuci i device.nng. Jedino sto sada ne mogu ni iGO direktno da pokrenem, sto je i logicno jer mu mape vise nisu u njeovom folderu content. Odnosno, ucita ga, ali nema mape.
Themechanger, samo vrti i pokusava da pronadje lokaciju, ali nista od toga. Kada mu vratim ona 3 ini faila, onda posle 5 minuta traganja za lokacijom pronadje Pozarevac, sto je prilicno daleko od Beograda.
Stvarno nemam ideju sta bi trebalo da uradim.
Na kraju cu da se vratim godinu dana unazad na 9.6.29.427562. Steta.
Screenshot_2015-08-21-02-02-27.png

Screenshot_2015-08-21-02-28-55.png

Screenshot_2015-08-21-02-31-44.png

Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
možda nisi podesio tačne putanje u package.txt

[iGO0] ---->> uglavnom je 0 NULA,
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient --->> ovo mora da se složi sa verzijom apk. koja je instalirana
path=/storage/sdcard1/iGO/ ---->> ovde podesiš za gfxtc put do iGO foldera gde je i data.zip
content=/storage/sdcard1/iGO/content ---->> ovde podesiš za karte content gde se nalazi (building, histspeed, map,phoneme, poi)
label=Primo --->>> ovo ostaje

pre nego što pokreneš themechanger gps i wifi moraju biti uključeni.
themechanger ne nalazi lokaciju nego gps. ne očekuj pod krovom da nađeš dobar gps signal izađi na otvoreno nebo i čekaj
gps+agps wifi ili mobilni net.


ako si nečije ini fajlove ubacio nije ni čudo što ti pokazuje požarevac
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To su moji ini fajlovi cim pokazuje Pozarevac. Vec sam pisao da njih moras da obrises
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ono što ja nisam uspeo da se uverim je kako na telefonu koji ima kit-kat i nije rutovan uopšte može u folder addons na eksternoj kartici da se pojave .ini fajlovi ako kit kat ima zabranu upisa podataka na eksternu karticu. nikako da se pojavi neko konkretno da potvrdi da li je moguće da se kreira meteo.ini, themechanger.ini, update.ini u addons na ext kartici
 
Učlanjen(a)
19.08.2012
Poruka
3
Ma, jasno mi je da ta 3 ini faila treba izbrisati, ali kad ih izbrisem u themechangeru mi se ne pojavljuju ona 3 dugmeta za mape. To je najmanji problem, izbrisao sam ih. Ocigledno da mi nisu dobre putanje, ali sve sam proverio 100 puta i ne ide.

[iGO0]
package=com.nng.igoprimoisr.javaclient

Proverio sam 8. red u android manifest.xml

path=/storage/extSdCard/iGO

Proverio sam ime externe kartice preko Xplore file manager-a. U iGO folderu su mi i gfxtc i data.zip

content=/storage/extSdCard/Addons/content

S obzirom da mi telefon nije rutovan napravio sam u Addons folderu folder content i u njega iz iGO/content prebacio foldere:
building, building_ot, building_ta
map, map_ot, map_ta
poi, poi_ot, poi_ta.
Sve ove foldere sam izbrisao u folderu iGO/content

label=Primo

Stavljao sam i NextGen, ali sve jedno je.

I gde ja to gresim?
Da li u Addons/content treba jos nesto prebaciti iz iGO/content?
Ne znam da nije do moje externe kartice?
Kad, na primer, pokusam da package.txt izmenim dok je u extSdCard/Addons/themechanger, ne dozvoljava mi da zapamtim izmenu, nego moram package.txt da prebacim na memoriju telefona, da ga tamo izmenim i onda da ga opet vratim na extSdCard.
Opetativni sistem je Lollipop 5.0.1.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
tebi se sve nalazi na eksternoj kartici ?
lolipop 5.0.1...
mape vrati u iGO/content

prvo podešavaš themechanger pa onda mapchanger

slikaj raspored fajlova iz xplore da se vidi šta si i kako pakovao.
da se vidi šta je u folder addons
i u folder iGO šta je ubačeno


bez slika ne vredi ništa. možemo mesec dana da naglabamo.

i gledaj da uradiš resize slika veličine 270x540 zbog preglednosti
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li vam radi najnoviji TC? Kod mene radi, ali nece da osvezi vremensku prognozu
 
Natrag
Top