iGO Primo Theme Changer + Map Changer for Android

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
šta se dešava kad klikneš na go?

tri tačke nemaš jer ti putanja do content fajla nije tačna ili raspored building map. poi nije sa pravilnim nazivima koje prepoznaje themechanger

building
building_ot
building_ta

map
map_ot
map_ta

poi
poi_ot
poi_ta
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
@vladcpesh - kada kliknem na go ne desava se nista to jest izbaci mi "error Io"
@toda81 - nije u tome greska to jest probao sam i tako a i tako ko sto ti kazes ali isto se desava.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, vladcepesh je vec pisao o tome da lepo instaliras neki filemanager pomocu koga mozes da vidis iGO putanju, a predlog je x-plore i samo stanes na iGO folder i na vrhu ekrana ti ispise putanju do iGO foldera kao na ovoj slici kod mene

x-plore.jpg


Od ovog ti sve zavisi, tj. ne mozes da popunjavas Package.txt ako ne znas tacnu putanju.


EDIT: Upravo sam stavio da se uploaduje i sutra kacim link.

Samo mi nije jasno kako moze TC da radi na telefonima koji imaju samo internu memoriju, a nemaju slot za memorijsku karticu posto Addons folder mora da se kopira na eksternu memoriju
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
Odradio sam upload ;)

http://www.mediafire.com/download/i...OM+i+TC+-+9.6.29.578681+-+11.+avgust+2015.rar

iGO_Israel_9.6.29.578681 apk (11. avgust 2015.), skin Doupas_v8.4_Crystal3D_24, ThemeChanger 6.5.01+Widget 1.7.01+TC Package 2015+mapchanger

Pozdrav @toda81, instalirao sam ovu verziju po uputstvu, instalacija je prosla ok, medjutim kada pokrenem TC na displeju se pojavi maska od TC a nakon toga izbaci obavestenje da nemoze da se pronadje Ext. SD kartica, i odmah nakon toga telefon izadje iz TC.Svako naredno pokretanje otvori masku TC i nakon dve tri sekunde izadje iz istog a da pri tom ne nudi opcije odabira karti.Telefon je LG L9 II, nije rutovan i folder sa IGO-om je smesten na Externoj SD kartici.U cemu moze biti problem?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Koja ti je verzija androida? Koja je putanja do tvog iGO foldera?
Skini ili x-plore ili solid explorer i vidi sta ti pise za putanju za folder iGO
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
uploadfromtaptalk1439728696582.jpeg

uploadfromtaptalk1439728722429.jpeg

Zadrzi prst na folderu iGO i ides na properties i vidis putanju kao na slici ili povuces prstom sa leve strane ekrana na desno i vidis putanju za karticu kao na drugoj slici.
Samo izmenis to u Package.txt koji se nalazi u folderu Addons/themechanger i resen problem
Nemoj da te zbuni ovo sto kod mene na drugoj slici pise internal memory :) To je zato jer koristim neke module za xposed pa sam podesio da mi se bukvalno sve cuva na kartici i zato sada tako pise, ali je putanja do kartice tacna
 
Učlanjen(a)
09.09.2014
Poruka
39
Pogledajte prilog 77782

Pogledajte prilog 77783

Zadrzi prst na folderu iGO i ides na properties i vidis putanju kao na slici ili povuces prstom sa leve strane ekrana na desno i vidis putanju za karticu kao na drugoj slici.
Samo izmenis to u Package.txt koji se nalazi u folderu Addons/themechanger i resen problem
Nemoj da te zbuni ovo sto kod mene na drugoj slici pise internal memory :) To je zato jer koristim neke module za xposed pa sam podesio da mi se bukvalno sve cuva na kartici i zato sada tako pise, ali je putanja do kartice tacna


verzija androida je 4.1.2., pogledao sam putanju preko ES file explorera i putanja je /storage/external_SD/, ubacio sam taj nayiv putanje u Package.txt, ali kada poktenem TC situacija se nimalo nemenja, sve je isto kao pre menjanja putanje u Package.txt
 
Natrag
Top