iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
07.01.2012
Poruka
12
Svaka čast uspjelo je sve pohvale za tebe krećem u Grčku u jedan sat. Hvala puno,pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Drago mi je da si uspeo :)
Srecan put i lepo se peovedi pa javi kako te je sluzila navigacija

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
59
Skinuo sam ovu osnovnu verziju Igo i poslije nekog vremena naprosto samo izadje iz aplikacije :/,I da li mozda ima neko rijesenje da editujem max.dozvoljenu brzinu posto mi javlja da je 70 a sig sam da je 80km/h.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nije mi jasno zasto se desava da se u toku navigacije iz cista mira iGO zatvori. Desilo se i meni par puta, a kada ponovo udjem on nastavi navigaciju. Moraću da pronadjem o cemu se radi i da to ispravim
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Sredio sam iGO i sada sve radi kako treba pa ko zeli moze da proba. Zamenjen je link na prvoj strani, ali evo i ovde isti link


Kod:
https://cloud.mail.ru/public/3RSL/fkUiLYvkt


Ovo je link do verzije iGO Primo 03. mart 2016. sa Doupas Silver 3D v9.0c skin-om i ThemeChanger-om v6.0 koji može da radi bez APPID-a i koji omogućava menjanje mapa sva tri proizvođača.

U rar fajlovima koje skinete se nalazi kratko uputstvo.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Skinuo sam ovu osnovnu verziju Igo i poslije nekog vremena naprosto samo izadje iz aplikacije :/,I da li mozda ima neko rijesenje da editujem max.dozvoljenu brzinu posto mi javlja da je 70 a sig sam da je 80km/h.
Nema ti riješenja za brzinu
I kod mene stoji 80 a trebalo bi 70km/h
 
Učlanjen(a)
19.10.2013
Poruka
8
Mozda nije toliko vazno ali ipak mi ne da mira. U ovim verzijama nikako mi ne uspeva da promenim strelicu u autic ili da menjam boje mape, jednostavno tih opcija nema tamo gde bi trebale da budu. U cemu je problem?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ne kapiram kako to mislis da ne znas kako da zamenis strelicu kada sam ja sve ispodesavao da odmah bude auto umesto strelice, a sto se tice boje mape ne razumem o kakvoj se boji mape radi. Objasni mi to lepo na sta mislis. Mapa ako ima dem fajl ima boju dem fajla, a ako nema onda ni ne znam kakvu boju mapa ima kada nema dem fajl jer ja ne volim izgled bez dem fajla
0771bc925b035add36659afb8e8cd2b8.jpg

Evo gde se menja auto
Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.10.2013
Poruka
8
Otkrio sam u cemu je stos. U tom meniju na slici gore ne postoji taj deo sa tim opcijama kada se prvi put instalira igo. Ali kad se udje u isti taj meni ali preko karte odnosno precice na karti onda radi i posle toga proradi i u glavnom meniju. Tako je bar kod mene, probao sam nekoliko puta da ponovo instaliram i tako je svaki put. U svakom slucaju sada radi, zahvaljujem se na zelji da pomognes. Sve pohvale za rad!!!
 
Natrag
Top