iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Srbija i Grčka mi rade i sa starim a Bugarsku vidim tek sa novom licencom. Ovo sve na Avic koji imam. U svakom slučaju, kad već postoje nove licence, zašto ih ne upotrebiti :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Probao već i nije mi lepo radilo, medjutim, mislim da je problem bio Igo folder i sad skidam Basar folder pa ću opet da isprobam.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ne mogu da skinem mape, ovo mi prijavljuje

Выбрано слишком много файлов. Максимальный суммарный размер скачиваемых файлов не может превышать 4ГБ

cak sam se i registrovao, u pitanju su here mape, ne dozvoljava vise od 4gb da se skine, ima li pomoci.

ne dozvoljava u momentu ali čim počne da skida manji paket do 4GB onda obeležiš i preostalo
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
61
u Q3 HERE mapama nalaze se 2 fajla content (content update i content old files)
da li treba da ih spojim u jedan ili ??? sta treba da radim sa njima, tj. sta su ovi stari fajlovi ?? da li mi oni trebaju obzirom da ima update ?

vlade jos jedno pitanje:

kada sam skinuo q3 here mape, u speedcam su bili neki sertifikati za svaku zemlju posebno,
a sada sam skinuo camere sa poi plaza koje su u notpedu i sve sam ih kopirao u folder speedcam, da li je ovo ok ili da obrisem ove sertifikate.Evo kako mi sada izgleda folder speedcam
s0zxo8.jpg


u starim verzijama mapa ovi sertifikati nisu postojali.tako da sam zbunjen.

obzirom da nisam odavno apdejtovao igo primo,
sta mi predlazes da instaliram primo ili igo next gen, sta je po tebi naprednije, bolje...itd
primo sam vec imao i super je a ovaj igo next gen sada prvi put vidim i barem po slikama meni je to maltene isto....preporuci mi nesto
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
u Q3 HERE mapama nalaze se 2 fajla content (content update i content old files)
da li treba da ih spojim u jedan ili ??? sta treba da radim sa njima, tj. sta su ovi stari fajlovi ?? da li mi oni trebaju obzirom da ima update ?

vlade jos jedno pitanje:

kada sam skinuo q3 here mape, u speedcam su bili neki sertifikati za svaku zemlju posebno,
a sada sam skinuo camere sa poi plaza koje su u notpedu i sve sam ih kopirao u folder speedcam, da li je ovo ok ili da obrisem ove sertifikate.Evo kako mi sada izgleda folder speedcam
s0zxo8.jpg


u starim verzijama mapa ovi sertifikati nisu postojali.tako da sam zbunjen.

obzirom da nisam odavno apdejtovao igo primo,
sta mi predlazes da instaliram primo ili igo next gen, sta je po tebi naprednije, bolje...itd
primo sam vec imao i super je a ovaj igo next gen sada prvi put vidim i barem po slikama meni je to maltene isto....preporuci mi nesto

imaš sad nove 2015 Q4!
te stare su odvojene zbog nextgen programa koji je imao problem sa licencama , stari fajlovi nisu bili aktivni.
ali za igo primo može da koristi i igo basar nextgen.

ako stavljaš .spc fajlove onda ti ne treba to sa poiplaza.
previše speedcam može da sruši igo program.
ne trebaju ti sve speedcam odjednom.
 
Natrag
Top