iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
02.04.2013
Poruka
9
Ne razumem to za komentar, ne bavim se poslovnom politikom Navteq-a i gde će da klasifikuje Tursku, samo sam ti izneo činjenicu koja bi mogla da bude razlog.
Ako si gledao link za Q4 neku stranu pre ove, piše to što piše i ima na slici i na spisku šta spada u Navteq mapu Evrope.
U praksi sam svestan da je Turska više deo Evrope nego Azije u nekim segmentima života.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Zadnja verzija Turske Navteq je 2011 Q2 ili Q3 prilično davno. Zašto više ne izlaze nove mape to ne znam mogu samo da nagađam ono što sam čuo u raznim vestima do sada da je Turska odustala od Evropskih integracija jer neke zemlje stopiraju da se postavi datum za pregovore o pridruživanju. Oni su se smorili kao jer čekaju već 30 godina i do sad ništa.
Postoji i Tom Tom Turska ali je verovatno još lošije pokrivena.
Najbolje je u Topmap locale providers Turkey 2012.10 Basarsoft map i poi i building
nema potrebe da tražite druge karte jer to je najbolja koja trenutno postoji za Tursku.
Dem fajlove skineš više komada pa isprobaš koja ti se vizuelno više sviđa , to je samo 3D teren brda i planine uglavnom vizuelni doživljaj
nije obavezno imati. ne utiče na navigiranje.
najnoviji Dem je ovo
Kod:
http://datacloud.to/download/b75e9850/dem-rar
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2012
Poruka
5
Pitanje za velikog majstora, malo egzoticno: Da li negde postoje mape za Novu Kaledoniju za iGO Primo 2.0.1 9.6.7.281004 Explay Infinity II 7 FEB 2013
Igrom slucaja bicu tamo iduci mesec a ceka me rent a kar - trazio na google, pregledao fajl iz prvog linka za ostatak sveta

Download file22.rar - datacloud.to - tamo ima samo za Australiju i Novi Zeland?Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Pitanje za velikog majstora, malo egzoticno: Da li negde postoje mape za Novu Kaledoniju za iGO Primo 2.0.1 9.6.7.281004 Explay Infinity II 7 FEB 2013
Igrom slucaja bicu tamo iduci mesec a ceka me rent a kar - trazio na google, pregledao fajl iz prvog linka za ostatak sveta

Download file22.rar - datacloud.to - tamo ima samo za Australiju i Novi Zeland?Hvala unapred

Onda ćeš morati da napraviš raster karte preko google mapa , ili bing ili neki treći.
preko S.a.s planet programa sve to možeš da odradiš

uputstvo ovde http://serbianforum.org/mobilni-sve...raviti-raster-mape-igo-primo-oziexplorer.html

možeš da ih praviš kao kombinaciju satelitskog i hibridnog ili samo hibridno.

satelitski prikaz može biti prilično veliki fajl .

ashampoosnap2013041712h3.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
sve to ide u
poi
content/userdata/poi/ .kml
ikone
content/userdata/usericon/ .bmp
speedcam ide u
content/speedcam/ .txt
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Druze bez ljutnje ovo sto ti pisem je savet (koji u Srbiji ne vazi).
[h=2]NAVIGACIJA: Najnovije mape Evrope - Navteq Q4.2012, za iGo i sl.[/h]Ovo je naslov da moderator mora da brise bez citanja. Zapitaj se sam. Postavljas mape...
NAVIGACIJA: Najnovije mape Evrope -Cemu ti sluzi sve ovo
za iGo i sl. - reci sta je slicno pa da mrem.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Stvarno ne razumem sta si hteo da kazes? NAVIGACIJA: Najnovije mape Evrope Moraces da mi objasnis sta sa ovim nije u redu.
za iGo i sl.,to sam napisao posto nisam siguran da li ove mape mogu za jos neku navigaciju da se upotrebe ili samo za iGo.

Obzirom da ovaj forum nije bas specijalizovan za navigaciju, mislim da ne treba bas traziti dlaku u jajetu, odnosno baviti se glupostima.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
802
Ja sam ti rekao da shvatis kao dobronamernu primedbu. I sad ti DOBRONAMERNO pisem. Tamo gde si nasao mape lepo stoji naslov Navteq Q4.2012 Europe takav postavi a ako nisi siguran za sta su mape sto si ih postavljao.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top