iGO Primo NextGen Mape

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Moze ako imas mapchanger ili theme changer. Mapchanger moze da bude opcija unutar teme, a theme changer je posebna app koja sluzi da se u njoj stiklira jedna od tri mape i onda klikne na go i pokrece se iGO i ta mapa koja je stiklirana. Za mene je themechanger najbolji jer prikazuje oblake, tj. vreme i sprem vremenskih prilika budu oblaci unutar navigacije. Samo da znas da se u tom slucaju mape ne pakuju sve u folder map, vec se prave dodatni folderi

map ... za Navteq (Here) mape
map_ot ... za Contrast mape
map_ta ... za TomTom mape
poi ... za Navteq (Here) POI
poi_ot ... za Contrast POI
poi_ta ... za TomTom POI
 
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruka
8
Moze ako imas mapchanger ili theme changer. Mapchanger moze da bude opcija unutar teme, a theme changer je posebna app koja sluzi da se u njoj stiklira jedna od tri mape i onda klikne na go i pokrece se iGO i ta mapa koja je stiklirana. Za mene je themechanger najbolji jer prikazuje oblake, tj. vreme i sprem vremenskih prilika budu oblaci unutar navigacije. Samo da znas da se u tom slucaju mape ne pakuju sve u folder map, vec se prave dodatni folderi

map ... za Navteq (Here) mape
map_ot ... za Contrast mape
map_ta ... za TomTom mape
poi ... za Navteq (Here) POI
poi_ot ... za Contrast POI
poi_ta ... za TomTom POI
Hvala!
 
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruka
8
nema razloga da se radi to više. uskoro će tom tom 2015.03 sa boljim kartama srbije , bih, mak, itd.
contrast je samo jedna od ostalih koje pripadaju topmap
i one treba da budu u jednom , a tom tom karte u drugom fol
nema razloga da se radi to više. uskoro će tom tom 2015.03 sa boljim kartama srbije , bih, mak, itd.
contrast je samo jedna od ostalih koje pripadaju topmap
i one treba da budu u jednom , a tom tom karte u drugom folderu
Hvala. Zasto nema >building< od topmap-a?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ima neki al nema svaki sve što ima to je tu i na prvoj strani
building koristiš od here karti ili od tom tom on ionako može da radi na sve tri vrste karata.
samo map i poi se razdvajaju
 
Učlanjen(a)
12.08.2013
Poruka
22
toda81
Lepo bi bilo da "malo" detaljnije objasniš način korišćenja themechangera. Instalirao sam tu aplikaciju ali mi nije jasan dalji postupak (kako da "povežem" mape i igo sa ovom aplikacijom, ili prostije rečeno šta da radim sada pošto sam instalirao theme changer da bih mogao da ga koristim uz navigaciju?
Pozdrav i unapred zahvaljujem na odgovoru!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Zika56, ja sam spakovao sve u igo folder i sve radi savrseno na svim rezolucijama provereno jer sam ga ja ubacio na mnoge telefone i tablete i svi su prezadovoljni. Sto se tice themechangera v2c sam pisao o tome kako funkcionise i kako su povezane mape sa njim. Na lrethodnim stranama sam napisao u kom podfolderu foldera igo se nalaze koje mape da bi znali kasnije da ubacite nove. Ja sam ovaj iGO upakovao tako da ima karte sva tri proizvodjaca za srbiju i sve okolne zemlje i zato je moj folder igo tezak oko 2gb.
Theme changer podesis samo da umesto manual stoji auto i kada kliknes na ikonicu npri vrhu ekrana osvezi se vremenska prognoza i pojavi se vremenska prognoza i onda se samo klikne na go i onda se automatski pokrece igo. Ja sam u rar fajlu koji skidate ubacio i moje ulutstvo la ga malo procitte jer sam se potrudio da budem maksimalno detaljan jer je to moja profesionalna deformacija jer sam ucitelj :)
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
Ako sam dobro razumeo ko nece da koristi map changer moze rucno da prebacuje mape, ali uglavnom moraju sve da budu od istog proizvodjaca u MAP folderu, ne smeju se kombinovati sa drugim proizvodjacima.


E sad zanima me kada odem u skinuti iGO od vladcepesh-a i to u "content with locale maps for mapchanger" kako se onda tu u folderu map vec nalaze navigo (albania, bosna, hrvatska) i contrast (srbija, crna gora) mape pomesano? Jesu to onda navigo i contrast ista grupacija tj firma ne znam kako da nazovem koja se naziva TOPMAP pa zato mogu da se uparuju?


Takodje sad kada sam skinuo mape "topmap locale providers east europe 2014.12" vidim da sad tu ima svasta Srbija je Contrast, Hungary je NNG, Slovakia je CEDA, Turska je Basarsoft.... Kako su sad one pomesane, malo me ovo buni oko uparivanja mapa.
 
Natrag
Top