iGO Primo NextGen Mape

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.656
Mapa nosi njihov potpis. Upoređujući je sa starom, forma je potpuno ista, sastav, vidim da ima više svežijih informacija. Ne liči ni na Here ni na TT. Mada, eto i dalje nedostaje most na putu M-22. Pretpostavljam da je to onaj na Adi, oprostite mi Beograđani na neznanju.
Uzgred, @radja71, kontrast i dalje radi mapiranje, to je provereno. Zašto do sada nisu postigli dogovor sa Igo-om, ili nisu imali računicu, to je drugo pitanje.
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
226
Bas sam prijatno iznenadjen sto se uopste pojavila nova Contrast mapa :)
@Bocky72 hvala za download (samo se pitam gde je iskopa kad je nigde nema na netu :) )

Posto sam je i ja skinuo, malo sam je uporedio, testirao. . .
U prethodnim postovima vise nas se slozilo da je kombinacija Contrast i TomTom idealna, e pa to smo upravo dobili sa ovom novom mapom..
Sve sto je dobro u jednoj i drugoj spojeno je u jednu - Serbia_83_Contrast_2014.12_150218.fbl
Ona je bukvalno hibrid mapa TomTom-a i Contrast-a, preslikane su.
Tako da smo dobili Contrast-ovu tacnost do nivoa broja i TomTom-ovu detaljnost putne mreze (makadamske itd.) u jednoj mapi! Idealno

A evo samo jednog od primera koji pokazuje ovo o cemu pricam, slicnost (podudarnost) Contrast 2014.12 i TomTom 2014.09:
contrast-201207-vs-contr.jpg


E sad, uvek postoji ono ALI.. Postoje stvari koje nisu ucrtane jos uvek, npr. novi Pupinov most :( Da li je moguce

Nadajmo se da ce od sada Contrast cesce update-ovati svoje mape i da ce dodati sve sto nedostaje..

Ipak Contrast ostaje no.1

Serbia_83_Contrast_2014.12_150218.fbl
Serbia_Contrast_2014.12_150225.poi
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
#aconik
Sama cinjenica da je vaskrsao Contrast je odlicna. Nadam se da ce u buducnosti stici da azuriraju sve sto fali, a fali dosta. HERE sad ima Pupinov most, sto uveliko menja rutiranje u Bg, uskoro ce izaci i TT mape, pretpostavljam da ce takodje biti dobre, tako da Contrast treba dobro da "zapne" da bi sustigao konkurenciju. Nadam se da ce se to i desiti.
 
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
4
Juče sam u Leskovcu sreo vozilo TomTom. Izgleda da rade "Street View" kao Google.. :)
Nisam uspeo da ga uslikam, pobegli su mi, ali izgleda ovako.. :)


7J7C1133-copy.jpg


 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
A ja baš htedoh da pitam gde je taj torrent za koji kažu da je spor!?!
 
Natrag
Top