iGO Primo NextGen Mape

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.08.2014
Poruka
314
Koja je razlika između:
map_OT topmap TM (locale providers) i map_TT (map_TA) Tom Tom TT (TeleAtlas)

Hvala
 
Učlanjen(a)
16.08.2014
Poruka
314
map_OT topmap TM (locale providers) to su lokalne karte koje je izdavao topmap firma
map_TT (map_TA) Tom Tom TT (TeleAtlas) nekad su se zvale teleatlas sad se zovu tom tom

Onda je to ubiti isto, iste mape?

Jel se mogu editirati iGO Mape jer za Zagreb pokazuje jednu lokaciju da se nesmije skretati lijevo sta nije tocno, oduvjek se smjelo skretati lijevo...Ko radi te karte da tako fula? i to jako prometne cesta u Zagrebu, nije to neka mini ulica... Zadnja verzija karte za iGO 2014...

Zbog toga zelim staviti TomTom, mada sam cuo da pokrivaju samo 60% Hrvatske...
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Onda je to ubiti isto, iste mape?

Jel se mogu editirati iGO Mape jer za Zagreb pokazuje jednu lokaciju da se nesmije skretati lijevo sta nije tocno, oduvjek se smjelo skretati lijevo...Ko radi te karte da tako fula? i to jako prometne cesta u Zagrebu, nije to neka mini ulica... Zadnja verzija karte za iGO 2014...

Zbog toga zelim staviti TomTom, mada sam cuo da pokrivaju samo 60% Hrvatske...
Sam ces tesko editovati mapu, mozes se samo igrati sa rutom, ako poznajes put. Sa TT mapama se neces bas `leba najesti, doduse sve one imaju mane, ne postoji savrsena karta. Ja sam u HR vozio sa HERE mapama, i nisam imao problem, sve korektno. Koristim ih i u Srbiji. Moras na putu paziti da ne udjes u krivi smer, i sve ostalo, kao da nemas navigaciju. Ja recimo ne poznajem dobro Bg i prepustim se iGO-u da me vodi. Vidim "mota" svasta, ali ipak stignem gde sam krenuo....
 
Učlanjen(a)
16.08.2014
Poruka
314
Sam ces tesko editovati mapu, mozes se samo igrati sa rutom, ako poznajes put. Sa TT mapama se neces bas `leba najesti, doduse sve one imaju mane, ne postoji savrsena karta. Ja sam u HR vozio sa HERE mapama, i nisam imao problem, sve korektno. Koristim ih i u Srbiji. Moras na putu paziti da ne udjes u krivi smer, i sve ostalo, kao da nemas navigaciju. Ja recimo ne poznajem dobro Bg i prepustim se iGO-u da me vodi. Vidim "mota" svasta, ali ipak stignem gde sam krenuo....

A Znam to da mota vamo-tamo svaka navigacija... :)

Ali zivcira me jer ta ulica je blizu mene pa kada biram sto kraci put odvedeme u pripi*** pa moram uokolo ;) :D
Ali sam i mislio da se tesko da srediti u editu karta. Ali svejedno fala :)
 
Natrag
Top