iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
@zokcevi
Kolege su ti vec objasnile. Najbolje ćeš to videti ako se sam igraš. Ništa ne možeš da pokvariš, a uvek možeš da instaliraš ako zabrljaš,novce davao nisi:bfghb:.
Što se tiče Ux koji sam okačio,poreklo nije bitno, već sadržaj koji je u njemu.
Vremensku prognozu ne koristim te nisam ni prilagođavanje uskladio za nju. U pitanju su pravci vetra. Mada većina su mi se javila putem PP-a i sugerisala ne eventualne stvari koje su ispuštene u 1. Verziji. U poslednjoj je urađeno i to (vremenska) osim FORUM SUPPORT, opcije u meniju.(Možda postoji još neka linija).
Zamolio bih te,kao i druge da se ne prenagljuje sa zaključcima i bude hirovit. Ako nešto zapne ipak je bolje smanjiti broj poruka u samoj temi i dati nakon rešenje i simptome koji su se ukazali.:tease:
Ne bih da ovo ispadne pogrdno i provokacija već samo dobronameran savet.:warning:
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Dobro, ako se osećate prozvanim, ne treba ništa, hvala. Ja ću da se igram, a vi se bavite ozbiljnim poslom. Kad moje igranje bude dalo nekog rezultata možda ću i da se javim. Hvala na ničemu.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Zasto je tako nemam pojma...ali garantovano ce ti raditi, tj. izgovarati ispravno ako uradis ono sto ti je anonimvs napisao. Dodaj onu "warning" sekciju i ne beri brigu. To ti je najlakse.
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
To je sada reseno, nvala @anonymvs i @JaSamBG, u starom sys.txt je bilo samo nekoliko linija u sekciji warning. Zahvaljujem i svim ostalima koji su mi pomogli.
Ostalo mi je jos da proradi, vremenska prognoza, pa ako neko ima nesto pametno bio bih zahvalan.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@zokcevi druze zamolio bih te da probas ovu moju verziju koju ja koristim. Upakovao sam ti sve ukljucujuci i save folder. Znaci otpakujes i ceo baze folder iGO_Israel prekopiras kod tebe na uredjaju. Unutra je folder install odakle instaliras aplikaciju. Sve je vec podeseno za tts i ostalo onako kako ja koristim. Sve je naj novijeg datuma od pongo skina do lang fajlova i ostalih stvari. Dem fail sam izostavio jer je mnogo veliki a od karti imas HERE I TOMTOM ali samo za srbiju.
Pored svega ovoga za tts ti je potreban i VocalizerEx2 - full_vssq5 + APK instaliran a imas ga na prvoj strani u temi Srpski TTS. Ako je potrebno mogu ti i to okaciti ovde.
HTML:
https://drive.google.com/file/d/0B4PeLnAOzkmVSDBqa0l6VkRNd0E/view?usp=sharing
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Hvala Pero, imam vec instaliran VocalizerEx2, i srpski TTS radi od ranije, samo nije hteo tu prokletu kameru da procita na srpskom. A ovaj link nece da otvori, kaze `Жао нам је, датотека коју сте захтевали не постоји.`
 
Natrag
Top