iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@zokcevi
... u ux folderu koji sam okačio je weather.zip koji sam dobio od @navigas. Sa "weather"-om koji sam skinuo sa Pongo-update_25.05.2017 ni meni nije radila vremenska prognoza, ali sa ovim radi. Probaj.
Vidis druze tu i nastaju problemi za clanove koji ne prate stalno ili su novi. Imas milion stavke koje moras da skines maliz jedne malo iz druge malo iz trece teme i onda se pogubis i tu je vec problem. Zato je naj bolje kao sto @toda81 radi sa Primo skockanim verzijama.
Zato sam ja upakovao ceo moj baze folder i nema da misli kod mene svi servisi rade tts, vremenska prognoza itd a i save folder pa nema nista ni da podesava. Skines prekopiras instalias i sve radi...
EDIT:
Da neko ne shvati pogresno uopste ne kazem da je ova moja verzija nesto posebno u odnosu na bilo koju drugu, samo sam hteo da drugaru @zokcevi olaksam posao.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Ok, hvala, prvo cu to da probam, manje ima posla.

Ja sam bas zbog toga i krenuo tako, skinuo lang fajl od nislije, pa onda pongo skin koji je naveo da je usaglasen sa lang fajlom. E, onda problem, za koji se ispostavilo da je u podesavanjima u sys fajlu. Primo skockane verzije nisam probao, mislim da to nije igo nextgen. Primo sam dugo koristio, ali sam posle godinu dana next gen odlucio da predjem na taj program, racunam da su prosle decje bolesti.
Da budem iskren, uopste mi nije bilo bitno to sto Lana cita tu jednu kameru na engleskom ili srpskom, jedna manje ili vise, nego sam hteo da isteram da ceo taj skin sa lang fajlom proradi kako treba. Isto kao i za vreme.

Da, zamalo da zaboravim, mozda ima to u skockanim verzijama, ali za nextgen nema, nesto kao kratak tutorijal, gde sta ide, gde se moze naci sa linkovima. Vidjao sam to na nekim drugim forumima dok sam baratao sa Igo Primo, vrlo je prakticno. Na primer, hnr fajlove sam stavio u folder maps, iako nisam siguran da im je tamo mesto niti koja im je funkcija.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Ja sam bas zbog toga i krenuo tako, skinuo lang fajl od nislije, pa onda pongo skin koji je naveo da je usaglasen sa lang fajlom. E, onda problem, za koji se ispostavilo da je u podesavanjima u sys fajlu. Primo skockane verzije nisam probao, mislim da to nije igo nextgen. Primo sam dugo koristio, ali sam posle godinu dana next gen odlucio da predjem na taj program, racunam da su prosle decje bolesti.
Da budem iskren, uopste mi nije bilo bitno to sto Lana cita tu jednu kameru na engleskom ili srpskom, jedna manje ili vise, nego sam hteo da isteram da ceo taj skin sa lang fajlom proradi kako treba. Isto kao i za vreme.
Pa zato sam ti i poslao svoju skockanu verziju Israel NexGen onu koju ja koristim samo dodaj ono sto ti fali od karti, da ne trazis sve posebno.
Primo i kolegu @toda81 sa njegovim skockanim verzijama sam naveo samo kao primer.
EDIT:
Gde koji fail ide ovde imas detaljno objasnjenje:
HTML:
http://serbianforum.org/threads/igo-mape.349321/
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Skinut IgoIsrael, instaliran, sve radi, hvala svima koji su pomogli. Mapchanger lepo radi, samo kad sam dopunio sa jos nekoliko Here mapa, kad promeni mapu u TomTom i dalje prikazuje oznaku Here. Jos, kod izgovora, dodaje rec `as` na kraju naziva ulice.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Mapchanger lepo radi, samo kad sam dopunio sa jos nekoliko Here mapa, kad promeni mapu u TomTom i dalje prikazuje oznaku Here.
Ako si koristio verziju onu koju sam ti okacio (bez ikakvih izmena) prilikom promene karte mora da menja i logo proizvodjaca.
HTML:
https://drive.google.com/file/d/0B4PeLnAOzkmVOG11UjRwdEk4VVk/view?usp=sharing
 
Poslednja izmena:

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Moraš imati mape oba proizvođeča za jednu zamlju, koliko se ja sećam. Čim za jednu zamlju fali mapa jednog od proizvođača, MapChanger "brljavi"

EDIT: Može li neko da mi potvrdi TTS izgovor za dva obeležena znaka
Screenshot_2017-05-29-21-35-45.png
Hvala
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
UPDATE LANG FAJLA ZA PONGO SKIN 29.05.2017
Na sugestiju kolege @navigas nas kolega je dopunio lang fail objavljen
Lang_Serbian_Latin_BD&Naissus_for_PONGO-27.5.2017
Dopune:
Ispravljen naslov Vremenska prognoza i Forum Podrške
U vremenskoj prognozi dodati puni nazivi pravca vetra umesto pocetnih slova.
Dodato slovo č prilikom izgovora oblačno.
Screenshot_20170529-212018.png Screenshot_20170529-212035.png
Lang_Serbian_Latin_BD&Naissus_for_PONGO-29.5.2017
HTML:
https://drive.google.com/drive/folders/0B4PeLnAOzkmVaTREUzMzcmpHLUk?usp=sharing
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Moraš imati mape oba proizvođeča za jednu zamlju, koliko se ja sećam. Čim za jednu zamlju fali mapa jednog od proizvođača, MapChanger "brljavi"

Pretpostavio sam, jer je pobrljavilo kad sam dodao Here mape za još neke zemlje, hvala. Uočio sam neke nedostatke na TomTom mapi na lokciji gde živim, ali ću da dodam i za ostale zemlje, da uporedim na lokacijama na koje budem išao.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top