iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pongo Skin 19.12.2019 - Prosirena, Testirana Development verzija
Puno dopuna novi UX dodaci, dopunjeni stari (univerzalna tipka, itd), novi Lang i Voice koji sve to prate, itd...
Original:

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
MOD:
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Prilagodjen nasim potrebama obavezno koristiti novi Data, Lang i Voice iz priloga.
 
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
53
Pongo Skin 19.12.2019 - Prosirena, Testirana Development verzija
Puno dopuna novi UX dodaci, dopunjeni stari (univerzalna tipka, itd), novi Lang i Voice koji sve to prate, itd...
Original:
[Hidden content]
MOD:
[Hidden content]

Prilagodjen nasim potrebama obavezno koristiti novi Data, Lang i Voice iz priloga.
jel ovaj skin namjenjen samo za jednu particiju . Jer kada instaliram pojavi mi se na memoriji telefona folder sa nazivom sd kartice u kojem se nalazi folder za mape
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
jel ovaj skin namjenjen samo za jednu particiju
Pongo skin (kao i svaki drugi skin) je samo jedan deo baze foldera.
Svi fajlovi skina su smesteni u UX folder koji se kopira u baze folder.
Gde ces ti da kopiras baze folder (na internu memoriju ili na SdCard), kako ce da se zove taj baze folder i kako ces da podesavas sys to je tvoj problem.
 
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
53
Pongo skin (kao i svaki drugi skin) je samo jedan deo baze foldera.
Svi fajlovi skina su smesteni u UX folder koji se kopira u baze folder.
Gde ces ti da kopiras baze folder (na internu memoriju ili na SdCard), kako ce da se zove taj baze folder i kako ces da podesavas sys to je tvoj problem.
evo kako sam podesio a kada udem preko pc da ubacim mape folder mi postaje nevidljiv.Mora da negdje gresim-Screenshot_1.png
Screenshot_1.pngScreenshot_1.png
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
evo kako sam podesio
@asum ovo mi deluje kao neka neslana sala ali svejedno ajde da se igramo, mozda nekome i zatreba...

Ajde ovako. Ako imas iskustva sa iGO mozes da radi sta god pozelis ali ako nemas moras da se pridrzavas nekih pravila.
Prvo i osnovno kao neiskusni korisnik moras da prikupis neke osnovne informacije.
Posto se ovde radi o Pongo skinu pisem konkretno za njega.
Paket Pongo skina podrazumeva UX folder (sa potrebnim *.zip fajlovima), data.zip, sys.txt, contenet folder u kome se nalazi lang, voice i global_cfg.zip.
Daklem moras sve ovo (ux, data, sys, lang, voice, global_cfg) da koristis kad kreiras Baze_Folder.\
Pravilno deintaliras sve instalirane iGO aplikacije (pravilno=brisanje svih repova)
-Napravis ili iskoristis svoj postojeci Baze_Folder.
-Kopiras na interu memoriju (memoriju uredjaja) -OBAVEZNO (dok ne testiras)
-Iz njega obrises sve ovo sto je navedeno ux, data, sys, lang, voice, global_cfg, i kopiras sve ono sto si dobio kao paket Pongo skina naravno tamo gde si to staro obrisao.
-Ako koristis stari Baze_Folder iz njega obrises save folder.
- Otvoris sys
(koji si dobio/kopirao) i u njemu promenis ali smo sledece:
[folders]
-obrisi ; ispred imena svog Baze_Foldera a dodaj ispred:
data_folder_name="iGO_NextGen" ako ti se baze folder ne zove iGO_NextGen.
-U content kopiraj mape oba provajdera (Here i TomTom) ali samo jedne zemlje zbog testiranja.
-Prekopiraj instalacioni apk fail u taj Baze_Folder i instaliraj.
-Pokreni i testiraj (u realnimuslovima u voznji).
-Ako prilikom testiranja sve proradi kako treba onda ides dalje i izmestas content i dodajes nove mape na SdCard.
content
folder se ne izmesta ceo nego samo foldri map, poi, dem, building - sve ostalo ostaje na internoj kao i prazni folderi map, poi, dem, building stim da se u folderu map na internoj memoriji ostavlja Basemap.fbl.
-Otvoris sys i obrises ; ispred:
has_secondary_root=1 i android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons".
Umesto extSdCard upisi ime svoje SdCard.
-Na svojoj SdCard napravis folder koji se zove addons a u njemu jos jedan folder koji se zove content i u tom folderu premestis map, poi, dem, building i dodajes nove mape koje su ti potrebne.
Ako nesto od ovoga nisi razumeo nemoj uopste da se muces vec nadji neciju gotovu skockanu verziju i uzivaj.
 
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
53
@asum ovo mi deluje kao neka neslana sala ali svejedno ajde da se igramo, mozda nekome i zatreba...

Ajde ovako. Ako imas iskustva sa iGO mozes da radi sta god pozelis ali ako nemas moras da se pridrzavas nekih pravila.
Prvo i osnovno kao neiskusni korisnik moras da prikupis neke osnovne informacije.
Posto se ovde radi o Pongo skinu pisem konkretno za njega.
Paket Pongo skina podrazumeva UX folder (sa potrebnim *.zip fajlovima), data.zip, sys.txt, contenet folder u kome se nalazi lang, voice i global_cfg.zip.
Daklem moras sve ovo (ux, data, sys, lang, voice, global_cfg) da koristis kad kreiras Baze_Folder.\
Pravilno deintaliras sve instalirane iGO aplikacije (pravilno=brisanje svih repova)
-Napravis ili iskoristis svoj postojeci Baze_Folder.
-Kopiras na interu memoriju (memoriju uredjaja) -OBAVEZNO (dok ne testiras)
-Iz njega obrises sve ovo sto je navedeno ux, data, sys, lang, voice, global_cfg, i kopiras sve ono sto si dobio kao paket Pongo skina naravno tamo gde si to staro obrisao.
-Ako koristis stari Baze_Folder iz njega obrises save folder.
- Otvoris sys
(koji si dobio/kopirao) i u njemu promenis ali smo sledece:
[folders]
-obrisi ; ispred imena svog Baze_Foldera a dodaj ispred:
data_folder_name="iGO_NextGen" ako ti se baze folder ne zove iGO_NextGen.
-U content kopiraj mape oba provajdera (Here i TomTom) ali samo jedne zemlje zbog testiranja.
-Prekopiraj instalacioni apk fail u taj Baze_Folder i instaliraj.
-Pokreni i testiraj (u realnimuslovima u voznji).
-Ako prilikom testiranja sve proradi kako treba onda ides dalje i izmestas content i dodajes nove mape na SdCard.
content
folder se ne izmesta ceo nego samo foldri map, poi, dem, building - sve ostalo ostaje na internoj kao i prazni folderi map, poi, dem, building stim da se u folderu map na internoj memoriji ostavlja Basemap.fbl.
-Otvoris sys i obrises ; ispred:
has_secondary_root=1 i android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/addons".
Umesto extSdCard upisi ime svoje SdCard.
-Na svojoj SdCard napravis folder koji se zove addons a u njemu jos jedan folder koji se zove content i u tom folderu premestis map, poi, dem, building i dodajes nove mape koje su ti potrebne.
Ako nesto od ovoga nisi razumeo nemoj uopste da se muces vec nadji neciju gotovu skockanu verziju i uzivaj.
Sad mi je druze jasnije. Prvi put se srecem sa ovim stvarima . trazio sam upustva al nisam nasao .
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
trazio sam upustva al nisam nasao
Nisi dobro tražio...
 
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
53
Nisi dobro tražio...
Da bi nesto naucio ! ako neznas mozes i da pitas . A to sam upravo i ucinio . Da sam znao nebi ni pitao i nije potrebno nekoga osudivati . Jos jednom vam se zahvaljujem !
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Pongo Skin 27.12.2019 - OFFICIJAL - konacna verzija
Original: od strane autora (preuzete skoro sve dopune iz development)

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
MOD: - Prilagodjen nasim potrebama, obavezno koristiti novi Lang i Voice iz priloga.
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Natrag
Top