iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
[smartzoom]

Kada se naiđe na kružni tok ili na raskrsnicu gde treba skrenuti ili uopšte gde treba izvesti neki manevar u toku vožnje,da bi automatski zumiralo taj deo karte u tom trenutku, i samim tim izbeglo pogrešno skretanje ili prestrojavanje, treba u sys.txt iskopirati ovaj deo i malo eksperementisati, dok se ne dođe do najboljeg rešenja na datom uređaju.
[smartzoom]
auto_follow_time=10
enabled=1
minzoom=60
maxzoom=170
minangle=45
maxangle=73
overview=0
overview_zoomlevel=5000
overview_distance=30000
angleoffset=8
minzoom2d=50 ; (200)
maxzoom2d=1500
zoom2dpercent=135
zoom_after_find=1
use2d=1
zoom_after_find=1
 

Prilozi

  • sys.txt
    16 KB · Pregleda: 44
Učlanjen(a)
05.01.2016
Poruka
4
Da li neko moze da mi postavi link da skinem iGO za Samsung S6 EDGE? Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Moze li neko da napise ovde sta je sta, ovo sto cu pitati. Jer sam saltao malo stranice, sve pise o problemima, neko je cak napomenuo da se malo pise u vezi ux i ostalog, ali nista od toga. :)
Zanima me sta mu znaci ux, vidim da ima veze sa podesavanjima npr. HUD. U ux folderu imam par fajlova, zanima me sta je traffic_category_2.4_android i iqs ostalo sam otkrio ovo ne mogu.
Zatim branding vidim da se pominje a kod mene u navigaciji ga nema, pa me interesuje cemu sluzi.
Za sta sluzi ui_android ima nesto unutra, ali nista konkretno da bih skontao o cemu se radi.
Config/devices/ tu ima dosta nekih cfg. fajlova, da li treba da stoji to da bi telefon podrzavao navigaciju ili moze da se obrise i komotno instalira iGo?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, najlakse ti je da kucas na youtube jdownloader i videces slikovito kako funkcionise. Sve to ti bilo ko kaze je na nivou reci, ali zato na youtube imas sve to sto bi ti neko rekao potkrepljeno video zapisom pa mozes i sam da isprobas
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Gledao sam nesto, ali nije na nasem jeziku tutorijal i nije objasnjeno ono sto me je zanimalo, ali odgovorio je Nenad tako da cu testirati kako to izgleda. Da sam nasao na srpskom, ne bi pitao. :D
 
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
227
Kako nema Srbija? Ja na navigaciji, Win CE i iGO Primo imam to i radi lepo.. Ali me nervira i moze cak i da zbuni ko se sretne prvi put sa tim i da omasi skretanje
 
Natrag
Top