iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Jedan igo folder ti je verovatno na internoj a drugi na eksternoj memoriji. Verovatno je tvoj OS kitkat pa pretrazi temu za videotutorijalom koji ce ti objasniti kako da zaobidjes zabranu pisanja na extsdcard i tada bibrisao onaj igo folder sa interne memorije. U suprotnnom koristis internu memoriju a brises igo folder sa eksterne. Uostalom sve ti je tamo objasnjeno.
 
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
11
Evo detaljnog opisa kako sam i sta radio.

1. skinuo one 7z. fajlove i unzip negde na PC (sa pocetka teme)
2. napravio sam svoj iGO folder (na HDD PCa) i krenuo da ga punim sadrzajem (po uputstvu sa prve strane teme)
3. u sVOJ...iGO folder sam iskopirao/smestio sadrzaj iz foldera instalacione datoteke: content with locale maps for mapchanger/iGO/ (content/ (capture, content, license, ui_android, ux)
4. u svoj IGO folder sam iskopirao data.zip iz foldera instalacione datoteke: data 840x480+
5. u svoj IGO folder sam iskopirao: sys.txt i iGO_Israel_9.6.29.483387_sys_not_changed-1.apk

6. ceo "moj" iGO folder copy/paste na root SD kartice preko uredjaja koji je povezan preko USB kabla
7. pokrenuo apk isntalaciju preko telefona (bunio se sto nije iz "sigurnog" izvora)

kada posle instalacije idem na "open" prijavi ono iz mog prvog posta u temi, ali samo kada prvi put pokrecem, posle toga vise ne prijavljuje. Ali, ne vidi mape iz content folder, svaki put zaboravi podesavanja i svaki put moram da podesavam i jezik, i glas (koji je pronasao)...

Uredjaj je Galaxy tab 3 Lite T113 (1024/600)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
više puta rečeno
prvi put se igo stavlja na internu memoriju i pakuje sa minimalnim sadržajem

iGO folder
content
license

data.zip
sys.txt


content folder
global_cfg/global_cfg.zip
lang/lang_Serbian.zip
map/Basemap.fbl
voice/Voice_Srb.zip


tek kad proradi onda posle sređuješ da bude na eksternoj memoriji i brišeš device.nng sa interne memorije i iz license foldera
 
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
11
Hvala! Funkcionira!

Da li je u ovoj temi opisano kako se premesta sistem sa interne na externu memoriju?

350+ strana, dosta za citati :)
 
Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruka
57
Ako moze mala pomoc za telefon Samsung galaxy grand prime sve je ubaceno sto je pisalo na naslovnoj strani da treba od fajlova. Rezolucija telefona je 540x960 i ubacio sam data.zip 800x480....2560x1600 medjutim prilikom otvaranja iGO-a izbacuje sledecu gresku: user interface resolution (540x922) is not supported or compatible skin can not be found. Exiting application

Nisam uspeo da nadjem nijedan drugi data.zip da probam da zamenim ovaj koji je u telefonu.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Ako moze mala pomoc za telefon Samsung galaxy grand prime sve je ubaceno sto je pisalo na naslovnoj strani da treba od fajlova. Rezolucija telefona je 540x960 i ubacio sam data.zip 800x480....2560x1600 medjutim prilikom otvaranja iGO-a izbacuje sledecu gresku: user interface resolution (540x922) is not supported or compatible skin can not be found. Exiting application

Nisam uspeo da nadjem nijedan drugi data.zip da probam da zamenim ovaj koji je u telefonu.

komplet za rezolucije 800x480, 854x480 i 960x540

Kod:
http://pastebin.com/aR83am7g

za mapchanger
pre svega u save folderu imaš profiles 1, 2, 3

pod sva 3 ako treba izmeni putanju do igo foldera u system.ini fajlu
linija
content=""/storage/sdcard1/iGO/"

moraš tačno da upišeš to se vidi preko nekog fajl explorera

tek onda instaliraš apk i pokrećeš

*android kit-kat 4.4.x
1. interna memorija
2. eksterna memorija *root sd fix
3. interna osnova eksterna content

 
Poslednja izmena:
Natrag
Top