iGO Primo Navigacija

Sad sam proverio, sve je i kod mene tako kao kod tebe, OSIM jednog znaka interpunkcije. Mozda je to?

U tvom primeru stoji:

[android]
;select audio stream
; 0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION
navigation_audio_stream=4
--------------------------------------------------------------------------------------

a kod mene je ovako:

[android]
;select audio stream
; 0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION
;navigation_audio_stream=4

razlika je, dakle, sto kod mene postoji tacka - zarez (crveno u primeru). Sad cu ja da obrisem to pa da vidimo. Hvala Vlad.
 
Da li iGO-854x480-31.jun.2013 moze normalno da radi i na telefonu Alkatel rezolucije 540x960 piksela.A ako ne moze sta treba promeniti.
 
Da li iGO-854x480-31.jun.2013 moze normalno da radi i na telefonu Alkatel rezolucije 540x960 piksela.A ako ne moze sta treba promeniti.
Podesi u sys.txt
[android]
fullscreen=1

[rawdisplay]
screen_xy="800_480:960x540/540x960:fullscreen"

Ako je KitKat ili LolyPop sve prebaci na internu memoriju pa instaliraj
 
Vec neko vreme sam na htc hd2(kit kat)sasvim normalno imao i koristio iGO_9.6.29.390522+SRB.apk,sada sam kupio Samsung I9301I Galaxy S3 Neo
i kada preko usb-a prebacujem iGo folder(koji sam koristio na htc-u)izbaci mi za sve .txt "fajlove" da nece da rade i pita da li ipak zelim da ih prebacim.
Kada potvrdim i zavrsi prebacivalje instaliram taj iGO i kada ga pokrenem krece sa "podizanjem" i pri kraju mi izbaci "Unfortunately, iGO has stopped".
Probao sam da ga instaliram i na internu memoriju i na karticu i uvek isto.
Rezolucija je 720 x 1280
android 4.4.2
Ima li neko resenje?
Ne secam se tacno da li sam bas ovaj iGO_9.6.29.390522+SRB.apk ili mozda neki drugi ali su ostale stvari sigurno iste ranije bio instalirao drugaru na isto samsung s3 ali sa manje ram memorije i drugom oznakom modela i kod njega radi super.Cak sam i telefon rutovao,mislio sam da nije zbog toga sto nije rutovan ali opet isto.
 
Poslednja izmena:
"ukloni sd card i otg kabl sa flesicem"ovo mi nije jasno?Ne koristim otg kabal vec direktno spajam komp sa telefonem preko usb kabla.Obrisao sam save folder i device nng fajl i sada sam dobio pocetna podesavanja ali kada ih zavrsim opet "unfortunately,iGO has stopped"
 
Poslednja izmena:
Nisi me razumeo izbacio sam sd karticu,kao sto si i rekao i tada sam dobio pocetna podesavanja ali kada ih zavrsim opet "unfortunately,iGO has stopped".
 
Pozdrav, mučim se cijelo veče. Nabavio sam huawei mate7 za koji piše da je ista rezolucija kao i lg g2. Imao sam na računaru već gotovu instalaciju i mislio sam da neće biti nikakvih problema. Izvadio sam sd karticu, instalirao igo, međutim prijavljuje mi da " user interface resolution (1080x1812) is not suported or compatible skin can not be found"

Zna li neko kako ovo da rješim
 
Natrag
Top