iGO Primo Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Na PC "otvori zip fajl željenog skina i otvori info.ini pomiću Notepad-a. Da li u spisku rezolucija postoji rezulucija tvog uređaja? Ako ne, upiši je i snimi ini.
Ali pazi, stvarna rezolucija aktivnog ekrana. Bez toga se skin ne vidi u ponuđenim.
 
Učlanjen(a)
12.02.2012
Poruka
16
Na PC "otvori zip fajl željenog skina i otvori info.ini pomiću Notepad-a. Da li u spisku rezolucija postoji rezulucija tvog uređaja? Ako ne, upiši je i snimi ini.
Ali pazi, stvarna rezolucija aktivnog ekrana. Bez toga se skin ne vidi u ponuđenim.

Otvorio. Postoji rezolucija ekrana
Na PC "otvori zip fajl željenog skina i otvori info.ini pomiću Notepad-a. Da li u spisku rezolucija postoji rezulucija tvog uređaja? Ako ne, upiši je i snimi ini.
Ali pazi, stvarna rezolucija aktivnog ekrana. Bez toga se skin ne vidi u ponuđenim.

Otvorio. Postoji rezolucija ekrana 480x854. Malo si me zbunio sta znaci stvarna rezolucija aktivnog ekrana ? Rezolucija 480x854 je deklarisana na telefonu,uputstvu i net-u.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Instaliraj program My Android i posle u njemu ima opcija Screen Size i tu ćeš vidjeti stvarnu rezoluciju.
 
Učlanjen(a)
12.02.2012
Poruka
16
Prošao kroz My Android i rezolucija je ista kao i što smo gađali 480x854. Kada budem imao malo više vremena poigraću se opširnije sa ovim "out of this world" problemom:),a u međuvremenu ako neko ima još koju sugestiju...:bfghb:
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Prošao kroz My Android i rezolucija je ista kao i što smo gađali 480x854. Kada budem imao malo više vremena poigraću se opširnije sa ovim "out of this world" problemom:),a u međuvremenu ako neko ima još koju sugestiju...:bfghb:
Probaj sledece: idi na stranicu 331 ovog foruma i pogledaj post 3305. Tu je sve spakovano za tvoju rezoluciju. Pre toga moras pravilno deinstalirati to sto imas u telefonu. (uputstvo poslato na PP)
 
Učlanjen(a)
21.06.2014
Poruka
5
Pozdrav svima! Potreban mi je Dimka skin za Prestigio navigaciju rezolucije 480x272, na kojoj imam instaliran iGO Primo (2.4) 9.6.13.405512. Ako imate link, koji provereno radi, sa kojeg bih mogla da skinem taj skin, molila bih vas da ga ovde okačite. Hvala!
 
Natrag
Top