iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
zaključak , kod tebe isto ne radi kao i kod onog člana što me je pitao za taj problem.?
tako da izmena rešava jedan problem ali ne rešava drugi
znači za sada jedino rešenje je da se koristi u 3D režimu i sve će raditi kako treba.
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2011
Poruka
24
zaključak , kod tebe isto ne radi kao i kod onog člana što me je pitao za taj problem.?
tako da izmena rešava jedan problem ali ne rešava drugi
znači za sada jedino rešenje je da se koristi u 3D režimu i sve će raditi kako treba.
Jašta, pametno zboriš.
bitno je da smo barem testirali ako rešiš problem gazda ti javi
Hvala
 
Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
5
Pozdrav. Imam LG 4X P 880, i instalirao sam iGO sa prve strane, za rezoluciju 1280 x 720.Nisam nesto dobro uradio, jer pri pokretanju iGO, on pukne. Uradio sam ovako : simple iGo folder u koji sam stavio data za 1280x720, content(u njemu su mape, i po jedan jezik i glasovi), poi (unutra su srbija poi),itd. Folder iGo sam kopirao na internu memoriju telefona i na nju kopirao apk sys changed.Instalacija je prosla, i pri pokretanju aplikacija puca. Da li sam mozda trebao da u folder postavim samo najosnovnije stvari, da prvo instaliram apk, pa tek onda da kopiram iGO folder u memoriju telefona ? Hvala.
 
Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
5
To je burazerov telefon, nije tu tako da ne mogu da okacim slike , ali mogu da okacim slike foldera koje sam kopirao ?
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Nece biti dovoljno, za pocetak mi ne znamo ni da li uopste sada u folderu igo postoji sys.txt a u tvom tekstualnom opisu nema nekih stvari koje su neophodne. Zato se ne bih usudio da donosim zakljucke dok mi ne bi omogucio uvid u celu sliku.
 
Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
5
Aha. Da li bi bilo bolje da probam sledece : deinstaliram aplikaciju, obrisem folder iGO sa telefona, i prvo instaliram apk, pa onda da kopiram samo najosnovnije stvari za pokretanje ? I da, da li je potrebno da apk fajl bude u iGO folderu ? Da li je interna memorija telefona obelezena sa sd card0 ?
 
Učlanjen(a)
22.06.2011
Poruka
285
Ne, nemoj zapocinjati instalaciju bez igo foldera ....apk moze biti gde god hoces ...pre instalacije otkaci sd karticu jer ce ti to visestruko koristiti ...pored ostalog znaces kako je obelezena interna a kako eksterna memorija a neces imati ni konfliktnu situaciju koja nastaje kad imas dva igo foldera a to nije zapisano u sys.txt.

I ajde, nemoj traziti da sad ja tu kuckam ko sumanut o svakakvim scenarijima nego daj slicice i sys.txt da resimo taj jedan jedini.
 
Učlanjen(a)
11.01.2011
Poruka
5
Marxista, hvala na trudu..... Telefon ce doci kasnije, pa cu ja to sutra da okacim i slike i sys.
 
Natrag
Top