iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
19.09.2014
Poruka
19
Vladcepesh, mogu li ja da dopustim sebi toliko slobode i da te zamolim da mi ti spakujes minimalni iGO folder a ja bi dodao jezik, glas i mape. U pitanju je tablet Tesla 785, 1024 x 768 piksela. Ne bih te gnjavio al me stvarno vise izludje. Sto je najgore, po tvom upustvu sam instalirao iGO na Samsung S4 i radi bez greske, besprekorno. Hvala ti, spakovao ga ili ne :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
nije problem u pakovanju nego što do sad nismo imali takav problem, bio je sličan sa onim prvim verzijama iGO-a sa brisanjem data i cache fajlova pa dcim folder i sound na jb ali sve je te dečije bolesti su preležane. ne znam šta bi bio tu uzrok.
ja kad nema rešenja uradim reset na fabrički, format memorije interne externe, update firmwarea pa ispočetka. uglavnom mi uspe a nekad i ne, nađem rešenje tek nekom drugom prilikom. Očigledno da su neki fajlovi koji su vezani za .apk
ako se iGO folder ne menja , save folder čuva sve. Neki repovi programa smetaju. odakle si uzimao sys.txt?
 
Učlanjen(a)
19.09.2014
Poruka
19
nije problem u pakovanju nego što do sad nismo imali takav problem, bio je sličan sa onim prvim verzijama iGO-a sa brisanjem data i cache fajlova pa dcim folder i sound na jb ali sve je te dečije bolesti su preležane. ne znam šta bi bio tu uzrok.
ja kad nema rešenja uradim reset na fabrički, format memorije interne externe, update firmwarea pa ispočetka. uglavnom mi uspe a nekad i ne, nađem rešenje tek nekom drugom prilikom. Očigledno da su neki fajlovi koji su vezani za .apk
ako se iGO folder ne menja , save folder čuva sve. Neki repovi programa smetaju. odakle si uzimao sys.txt?

Pravo da ti kazem, ne znam ni ja sam vise tacno jer sam probao vise verzija. Uglavnom sam koristio sys.txt iz tvog posta iGO za sve rezolucije, ali i jos neke iz drugih postova. Predpostavljam da nije problem u softweru, vec mislim da ja negdje grijesim. Mislim da nije toliko bitno al da kazem i to da sa mini SD kartice nece da se ni instalira. Tako mi je bilo i sa S4, tako da sam morao ici na memoriju fona.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
kad instaliraš neku verziju pa onda probaš neku drugu onda pre toga moraš sve da obrišeš od starog. iGo folder ne moraš .

trebao si da probaš bez ubacivanja sys.txt . verziju sys_changed.apk

verovatno si čitao, ovaj član daksi990 ima isto tesla tablet ali kod njega nije radio gps a program radi

vidi koji on ima model
 
Učlanjen(a)
19.09.2014
Poruka
19
kad instaliraš neku verziju pa onda probaš neku drugu onda pre toga moraš sve da obrišeš od starog. iGo folder ne moraš .

trebao si da probaš bez ubacivanja sys.txt . verziju sys_changed.apk

verovatno si čitao, ovaj član daksi990 ima isto tesla tablet ali kod njega nije radio gps a program radi

vidi koji on ima model

Naravno da sam brisao predhodnu verziju prije nove. Gdje da nadjem taj sys_changed.apk? Nisam ga vidio nigdje na forumu...
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Ostavlja neke fajlove koji se brisanjem programa ne brišu
Pa imaš u paketu na prvoj strani israel i basarsoft verzije
 
Učlanjen(a)
19.09.2014
Poruka
19
Napokon sam uspio da je instaliram i da radi al sad imam problem sto Lana ili cuti ili secka. Ima li kakvo rjesenje za to?
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top