iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
e ovako.. posto je na xperi-i po defaultu neki njihov explorer na njemu je samo Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO... skinuo sam neki drugi na njemu je
/storage/emulated/0/Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO probao i to .. opet isto...
medjutim.. probao sam da ubacim sa tvojim save foderom.. pa sam polako brisao stavku po stavku dok...
sad mi pali wizard samo na pocetku za jezik.. ali nece i dalje da sacuva nista :( kad obrisem sve iz tvog save foldera.. pali mi wizard sve nanovo :(

Polako ... /storage/emulated/0 je putanja ka internoj memoriji koliko ja znam. Da li si ti to kopirao na internu (unutrasnju) ili na externu (spoljnu - sd karticu) ? Trebalo bi da si kopirao na externu (sd) karticu. Proveri gde si kopirao ... pa proveri i putanju ka sd kartici u exploreru. iGO nece da sacuva nista kad ne zna putanju ka save folderu.
 
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
23
Polako ... /storage/emulated/0 je putanja ka internoj memoriji koliko ja znam. Da li si ti to kopirao na internu (unutrasnju) ili na externu (spoljnu - sd karticu) ? Trebalo bi da si kopirao na externu (sd) karticu. Proveri gde si kopirao ... pa proveri i putanju ka sd kartici u exploreru. iGO nece da sacuva nista kad ne zna putanju ka save folderu.

upravu si bio.. kopirao na sd a pokusao kontra.. medjutim sada sam bar 15 puta proverio putanju u exploreru.. ali mi opet izbacuje missing licence putanju :( sve radi samo nema save :(
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
upravu si bio.. kopirao na sd a pokusao kontra.. medjutim sada sam bar 15 puta proverio putanju u exploreru.. ali mi opet izbacuje missing licence putanju :( sve radi samo nema save :(

OK. Znaci sada ti je iGO folder na externoj SD kartici. Ostaje samo da probas da promenis putanju u sys.txt tako da sekcija [folders] glasi :

[folders]
linked_root_list="/storage/sdcard1/Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO"

bez ono removable. Primetio sam da kada iGO izbacuje gresku ... pise bez tog removable.
 
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
23
OK. Znaci sada ti je iGO folder na externoj SD kartici. Ostaje samo da probas da promenis putanju u sys.txt tako da sekcija [folders] glasi :

[folders]
linked_root_list="/storage/sdcard1/Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO"

bez ono removable. Primetio sam da kada iGO izbacuje gresku ... pise bez tog removable.

ma jok... isti Q... nece..
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
ma jok... isti Q... nece..

:assassin:

Deinstalisi iGO, obrisi folder /com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO iz Android/data i na internoj i na externoj sd. Ponovo napravi rucno foldere /com.nng.igoprimoisr.javaclient/files u Android/data samo na externoj sd i u njega kopiraj moj iGO folder. U content folder ubaci building, map, poi i dem, pa instalisi HD verziju. Edituj sys.txt ... [folders] ... probaj sta ce da proradi. Mislim da je jedini problem u putanji, tj. iGO ne vidi save folder. Treba provaliti kako Z1 krsti externu sd karticu, pa to ubaciti u [folders] sekciju. JBG !
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
10
Imam ja jedno pitanje. Prvo, instalirao sam iGo i radi skoro pa extra. :) Problem je u tome sto nece da mi rotira sliku kad okrenem mob., a i nije fullscreen (vidi se gore sat i dole one strelice i ostalo :D ). U sys.txt pise ;fullscreen=1. Vidim da su neki pisali da to treba da se napise da bi bilo fullscreen. Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Imam ja jedno pitanje. Prvo, instalirao sam iGo i radi skoro pa extra. :) Problem je u tome sto nece da mi rotira sliku kad okrenem mob., a i nije fullscreen (vidi se gore sat i dole one strelice i ostalo :D ). U sys.txt pise ;fullscreen=1. Vidim da su neki pisali da to treba da se napise da bi bilo fullscreen. Hvala unapred.

Za rotiranje proveri da li ti je to u telefonu u podesavanjima ukljuceno, a za fullscreen ... obrisi ; (tacka-zarez) ispred linije. Kada ispred linije imas ; to znaci da je iGO nece uzeti u obzir.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
10
Jeste, i ovako extra radi. Zanimljivo, jer meni ispred svake linije ima ;. :D Dobri je da uopste i radi. :D Probacu, pa javljam...
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
10
Za rotiranje proveri da li ti je to u telefonu u podesavanjima ukljuceno, a za fullscreen ... obrisi ; (tacka-zarez) ispred linije. Kada ispred linije imas ; to znaci da je iGO nece uzeti u obzir.
Sad se ne vidi gore sat, ali se i dalje vide dole ona 3 dugmeta sto telefon i ovako ima (strelica za back...). A jos uvek se ne rotira Igo.... Jel ima tome resenja? :D
 
Natrag
Top