iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
23
Da ... sa licencama sam i ja imao problem. Ni meni nije radilo dok nisam stavio ove licence :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/f80952fcdef7%2Flicense.7z

Raspakuj ovo sa 7.zip i zameni licence folder sa ovim folderom iz arhive. Meni je posle izmene proradilo.

Kada to uradis, probaj jos ovo u sys.txt :

[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
;
driver="gdi"
driver=engine
;screen_xy="1024_768:1920x1104/1200x1824:fullscreen"
screen_xy="auto"
highres=1

kod mene je tako u sys.txt.


Jel ti nije prblem da mi kopiras ceo tvoj sys. i ako mozes resto negde da upload...
 
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
23
Missing or incopleate folder:/storage/sdcard1/Android/data/com.nngigoprimoisr.javaclient/files/Igo/licence.zip:/......
User interface resolution (1080x1776) is not suported or.....

opet isti djavo :(
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Jel ti nije prblem da mi kopiras ceo tvoj sys. i ako mozes resto negde da upload...

Nije problem .... evo :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/213159f143c3%2Fsys.txt

samo LG L9II nije FullHD telefon. Tako da ti nece raditi ... Ove izmene koje sam ti slao su za HD telefone.

Jos nesto ...

ovo ovako ne valja:

/storage/sdcard1/Android/data/com.nngigoprimoisr.javaclient/files/Igo

treba :

/storage/sdcard1/Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO

i na sd kartici preimenuj Igo folder u iGO .... i obavezno stavi tacku izmedju nng i igoprimoisr.

Deinstalisi iGO, obrisi save folder ako ga ima i ponovo instalisi iGO KitKat mod za HD.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
23
Nije problem .... evo :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/213159f143c3%2Fsys.txt

samo LG L9II nije FullHD telefon. Tako da ti nece raditi ... Ove izmene koje sam ti slao su za HD telefone.

Jos nesto ...

ovo ovako ne valja:

/storage/sdcard1/Android/data/com.nngigoprimoisr.javaclient/files/Igo

treba :

/storage/sdcard1/Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO

i na sd kartici preimenuj Igo folder u iGO .... i obavezno stavi tacku izmedju nng i igoprimoisr.

Deinstalisi iGO, obrisi save folder ako ga ima i ponovo instalisi iGO KitKat mod za HD.


Pazi sada... sa tvojim sys mi otvara i hd i normal.. na pocetku mi opet izbaci da je putanja lic.. pogresna.. i verovao ili ne.. opet kad izadjem i hocu da udjem restartuje wizard :(

jel ti ostala negde instalacija i ako te ne mrzi da mi upload tvoj data.. da probam tako ..
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Pazi sada... sa tvojim sys mi otvara i hd i normal.. na pocetku mi opet izbaci da je putanja lic.. pogresna.. i verovao ili ne.. opet kad izadjem i hocu da udjem restartuje wizard :(

jel ti ostala negde instalacija i ako te ne mrzi da mi upload tvoj data.. da probam tako ..

Ako ti restartuje wizard, onda putanja ne valja ! Da li si stavio tačku izmedju nng i igoprimoisr ? Ako jesi, onda u file manageru otvori SD karticu i napisi sta pise u gornjoj liniji managera. Ono nesto : /storage/sdcard .... Jos nesto. U mom sys.txt je putanja za LG ... moras da editujes [folders] sekciju ...

Evo ti komplet sve :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/a59ba6e78a7a%2FiGO%20Primo%20(2.4)%20Israel%209.6.29.404739_KitKat_Mod.7z

TREBALO BI DA PREDJEMO NA TEMU O iGO Israel, jer smo ovde OFF TOPIC !
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
23
Ako ti restartuje wizard, onda putanja ne valja ! Da li si stavio tačku izmedju nng i igoprimoisr ? Ako jesi, onda u file manageru otvori SD karticu i napisi sta pise u gornjoj liniji managera. Ono nesto : /storage/sdcard .... Jos nesto. U mom sys.txt je putanja za LG ... moras da editujes [folders] sekciju ...

Evo ti komplet sve :

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/a59ba6e78a7a%2FiGO%20Primo%20(2.4)%20Israel%209.6.29.404739_KitKat_Mod.7z

TREBALO BI DA PREDJEMO NA TEMU O iGO Israel, jer smo ovde OFF TOPIC !

This PC\Xperia Z1\SD Card\Android\data\com.nng.igoprimoisr.javaclient\files\iGO ovako mi je sa kompa putanja, probao sam da stavim SD card umesto storage itd.. ali isto izbacuje... sad cu da probam sa tvojim.. pa javljam
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
This PC\Xperia Z1\SD Card\Android\data\com.nng.igoprimoisr.javaclient\files\iGO ovako mi je sa kompa putanja, probao sam da stavim SD card umesto storage itd.. ali isto izbacuje... sad cu da probam sa tvojim.. pa javljam

PREDJI NA TEMU O iGO Israel ... tamo sam ti odgovorio !
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@binsiman

Ne sa kompjutera. Nego otvori aplikaciju na telefonu. "File Manager", "Moji fajlovi" ili tako nekako se zove ... tamo sta pise ?
 
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
23
@binsiman

Ne sa kompjutera. Nego otvori aplikaciju na telefonu. "File Manager", "Moji fajlovi" ili tako nekako se zove ... tamo sta pise ?


e ovako.. posto je na xperi-i po defaultu neki njihov explorer na njemu je samo Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO... skinuo sam neki drugi na njemu je
/storage/emulated/0/Android/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/files/iGO probao i to .. opet isto...
medjutim.. probao sam da ubacim sa tvojim save foderom.. pa sam polako brisao stavku po stavku dok...
sad mi pali wizard samo na pocetku za jezik.. ali nece i dalje da sacuva nista :( kad obrisem sve iz tvog save foldera.. pali mi wizard sve nanovo :(
 
Natrag
Top