iGO Primo Navigacija

Iskopirao sve iz folera :"content with locale maps for mapchanger", iskopirao ostale podatke kao sto je dato u uputstvu.
Daje poruku: Missing or incomplete folder/data/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/content/lang .
Probao i sa novim data.zip i sa novom verzijom apk(i sa verzijom srb), opet isto. U prvom slucaju sa data i apk sa pocetne strane daje istu poruku o gresci: missing or.... Razlika u gresci je putanji koj upucuje na neki folder marc2014/content/lang ,ako sam dobro zapisao.
E sad ja sam ranije(pre 6 meseci) bio uspeo da instaliram Ans , i ceo folder sam bio iskopirao na komp. Tu verziju mogu da instaliram, ali se gasi kad nadje satelite. Telefon u medjuvremenu bio u servisu, nemam vise istu sd karticu... Na forumu pise da treba da da se ponovo iskopira save folder i sys.txt... Linkovi za skidanje za ANS i BASARSOFT ne rade....
Ima li resenja u vezi ISRAEL varijante ili da ponovo ako neko ima da postavi instalaciju ANS-a?
 
Jel moze neko da mi objasni/pomogne u cemu je problem,izbacuje mi ovo obavestenje. Uzgred u conten/lang folder imam sve jezike,pa mi nije jasno zasto mi izbacuje ovo obavestenje. U pitanju je inace mobilni Samsung Galaxy Note 1,rezolucija 1280x800.
Unapred se zahvaljujem na pomoci

89413335409607000053.jpg
 
Poslednja izmena:
Evo nasao sam da je covjek uspio da mu radi na 4.4.2 tako sto je dodao u

[folders]
data="/storage/emulated/0/igo"
sdcardpath="/storage/emulated/0/igo"

Poslije ovoga mu radi navigacija a i onaj problem sa pocetnim setovanjem. I sve je u iGO/Save.
Vrijedi probati ko ima 4.4.2 pa da vidimo je li tacno.

Sta sam ja uradio ....
Instalisao sam iGO na LG Optimus L9II sa KitKat-om.
Na memoriju telefona sam iskopirao kompletan iGO folder. U iGO/content/map sam stavio samo mapu Srbije, kao i u poi i building samo potrebne fajlove za Srbiju i instalisao aplikaciju.
Nakon pokretanja iGO-a i formiranja sys.txt, editovao sys.txt tako sto sam u deo [folders] dodao :

[ folders ]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/external_SD/addons"
content="/storage/external_SD/addons/content"

Na SD kartici sam napravio folder addons u root-u kartice, a unutar njega folder content. U taj folder content na SD kartici, kopirao sam sa memorije telefona foldere :

building
global_cfg
lang
map
poi
voice

i to obavezno uradite, jer bez tih foldera i na SD kartici - iGO ne radi (znaci, ti folderi su i na memoriji telefona i na SD kartici). U folder map na SD kartici kopirao sam HERE.Q4.2013 mape ... kompletne za celu Evropu. U folder building na SD kartici - kompletne building fajlove i u poi na SD kartici - kompletne poi fajlove. Pokrenuo i RADI. iGO "vidi" sve mape. Ostaje mi da probam da li ce da radi "ux_mapchanger" jer "Tanuki44" Map and Themechanger menja nazive foldera i na taj nacin radi. Sto je na KItKatu nemoguce, zbog zabrane pisanja na SD karticu.

U sys.txt, naziv SD kartice zavisi od proizvodjaca telefona. Kod LG je "storage/external_SD", kod Samsunga "storage/extSdCard". Za neke "trece" je "mnt/sdcard1" ... itd. Na to morate da obratite paznju i zamenite sa odgovarajucim nazivom vaseg telefona.
Srecno.
 
Poslednja izmena:
Negdje sam pročitao da je dovoljno samo ovo editovati:
[folders]
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/iGO_Maps/Maps_EU"
linked_root_list="/storage/emulated/0/iGO
/storage/extSdCard/iGO_Maps/Maps_EU"

ili kompletan tekst:
[folders]
linked_root_list="/storage/extSdCard/iGO /Removable/MicroSD/iGO /storage/extSDCard/android/iGO /storage/sdcard2
/android/iGO/sdcard2/android/iGO/sdcard/external_sd/android/iGO/ext_card/android/iGO/mnt/_ExternalSD/android
/iGO/mnt/emmc/android/iGO/mnt/extern_sd/android/iGO/mnt/external_sd/android/iGO/mnt/exsdcard/android/iGO/mnt
/ext_card/android/iGO/mnt/ext_sd/android/iGO/mnt/extsd//android/iGO/mnt/extSdCard/android/iGO/mnt/sdcard
/_ExternalSD/android/iGO/mnt/sdcard/external_sd/android/iGO /mnt/sdcard/ExtStorages/android/iGO /mnt/sdcard
/extStorages/SdCard/android/iGO /mnt/sdcard2/android/iGO /storage/sdcard1/android/iGO /storage/sdcard0/android/iGO
/storage/android/iGO /sdcard/sd/android/iGO /mnt/sdcard-ext/android/iGO /mnt/sdcard/sd/android/iGO /mnt/sd/android
/iGO/mnt/sdcard/android/iGO/mnt/android/iGO/sdcard/android/iGO" has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/storage/extSdCard/iGO_Maps/Maps_EU"
 
Natrag
Top