iGO Primo Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.995
iGO Primo Israel 9.6.29.404739 (16 Jun 2014)_HD+SRB

Apk

Kod:
http://www.upl.me/tcy6W0

Hvala, braonpas!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@pddere, reci mi koji telefon imas, tj za koju rezoluciju ti treba iGO i saljem ti link na pp. Reci mi samo jos to da li si do sada imao nekad instaliran iGO na nekom telefonu.
Edit: Pisem preko talatalka pa sam prevideo jos jednu str gde pise da je covek uspeo da sredi iGO ;)
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
Sve sam skinuo sa prve strane ove teme, sve tacke od 1. do 7.- (iGO Primo Israel 9.6.29.403969 (11 Jun 2014)), medjutim nigde nema .apk fajlova? Gde se nalaze, gde sam napravio previd?
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
Sve sam skinuo sa prve strane ove teme, sve tacke od 1. do 7.- (iGO Primo Israel 9.6.29.403969 (11 Jun 2014)), medjutim nigde nema .apk fajlova? Gde se nalaze, gde sam napravio previd?

Sam sebi da odgovorim, bilo je gde i treba da bude (u apk folderu),..., nisam video.
Izvinjavam se svima!
 
Član
Učlanjen(a)
07.09.2011
Poruka
10
Meni je odjednom prestao da radi iGO! Vadio sam sd card i prebacivao fajlove u drugi tel, posle sam vratio karticu i da pokrenem iGO, javlja map initialization error i KRAJ. Svi folderi sa fajlovima su tu. RAdio je besprekorno godinu dana, mape su dodavane bez problema. Trenutno sam u Grckoj, veza je slaba, pitanje sta mogu da skinem odavde.
Pokusao sam ponovnu instalaciju, ali isto. Nisam brisao SAVE folder, mozda jos to da probam.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2009
Poruka
3
Pozdrav,

ja imam problem sa iGo navijem. Naime, kada se krećem non-stop pokušava da mi nađe novu rutu. Imam ju je instaliranu na kitkat 4.4.2. Može li pomoć? Imam osjećaj kao da se gubi signal sa satelitom ili je možda nešto drugo u pitanju? Hvala. Lijep pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Meni je odjednom prestao da radi iGO! Vadio sam sd card i prebacivao fajlove u drugi tel, posle sam vratio karticu i da pokrenem iGO, javlja map initialization error i KRAJ. Svi folderi sa fajlovima su tu. RAdio je besprekorno godinu dana, mape su dodavane bez problema. Trenutno sam u Grckoj, veza je slaba, pitanje sta mogu da skinem odavde.
Pokusao sam ponovnu instalaciju, ali isto. Nisam brisao SAVE folder, mozda jos to da probam.
ako si pokretao na drugom telefonu sd karticu onda je save folder izmenjen. treba redovno praviti backup save foldera jednom nedeljno. ako koristite svaki dan navigaciju onda svaki dan backup. probaj da preimenuješ save folder u save_old pa pokreni. ako se podigne pokušaj da kopiraš jedan po jedan fajl iz starog save foldera u novi.
kod mene je recimo zadnja 2 update isr google play pucao prilikom učitavanja iz ne znam kojih razloga ali vraćajući fajlove iz starog save foldera u novi povratio sam sva podešavanja i sve je posle bilo kako treba.
 
Natrag
Top