iGO Primo Navigacija

Pocni sa ovim... (zip. falovi se ne raspakuju!)

folder Save i sys.txt, iGO ce sam napraviti kod instalacije.
Posle nadogradnja....branding.zip, sredjivanje sys.txt, ubacivanje mapa i ostalog u content....imas na prvoj strani sta je sve minimalno obavezno da imas da bi navigacija radila.
I pitanje; da li program pada mozda u momentu kad ukljucis gps ?

i sad sam se zbunio, vladcepesh je napisao ovako:

da bi iGO navigacija radila obavezno mora imati u iGO folderu:
branding.zip nije obavezno, ukoliko ne radi obrisati ili naći neki koji odgovara
data.zip, obavezno, ukoliko ne odgovara nađite neki drugi koji radi.
license folder sa licencama,
ui_android nije obavezno, ne mora da se briše ako koristi
ux nije obavezno, ne mora da se briše ako koristi
sys.txt za dopunjavanje raznih podešavanja, rezolucije itd.
content folder i unutra folder:
global_cfg (global_cfg.zip),
lang, .zip
map (basemap fajl),
voice glas.zip,
i naravno instalirani .apk

a ti mi rece da branding.zip nije potreban tj da to ide posle. Ne razumem
 
Pocni sa ovim... (zip. falovi se ne raspakuju!)

folder Save i sys.txt, iGO ce sam napraviti kod instalacije.
Posle nadogradnja....branding.zip, sredjivanje sys.txt, ubacivanje mapa i ostalog u content....imas na prvoj strani sta je sve minimalno obavezno da imas da bi navigacija radila.
I pitanje; da li program pada mozda u momentu kad ukljucis gps ?
i reci mi sa cime da krenem sa fajlom simple ili content with locale maps for mapchanger?
 
i sad sam se zbunio, vladcepesh je napisao ovako:

da bi iGO navigacija radila obavezno mora imati u iGO folderu:
branding.zip nije obavezno, ukoliko ne radi obrisati ili naći neki koji odgovara
data.zip, obavezno, ukoliko ne odgovara nađite neki drugi koji radi.
license folder sa licencama,
ui_android nije obavezno, ne mora da se briše ako koristi
ux nije obavezno, ne mora da se briše ako koristi
sys.txt za dopunjavanje raznih podešavanja, rezolucije itd.
content folder i unutra folder:
global_cfg (global_cfg.zip),
lang, .zip
map (basemap fajl),
voice glas.zip,
i naravno instalirani .apk

a ti mi rece da branding.zip nije potreban tj da to ide posle. Ne razumem
pa pise ti lepo... branding.zip nije obavezno, ukoliko ne radi obrisati ili naći neki koji odgovara
 
1) Da li ja nešto grešim ili linkovi sa Prve strane Ne rade ?
2) Za S4 da li treba obavezno da koristim iGO Primo 2.4 Basarsoft ili ANS ? ili možda može i iGO Primo 2.4 Israel Google Play
 
aj samo pomozi da nadjem ovaj config.zip ostalo sam nasao
ps.sve je zipovano kako sam skinuo tako da sam morao da ih raspakujem a kada sam ih raspakovao ono sto je ostalo zipovano nisam dirao npr simple je spakovan tako da sam morao da ga ekstratujem ili imas neko drugo resenje.. jbg pomagaj
config.zip trebalo bi da je u stavci 1A
 
Screenshot_2014-06-30-22-59-48[1].png Screenshot_2014-06-30-22-59-17[1].png Screenshot_2014-06-30-22-47-57[2].png Screenshot_2014-06-30-22-46-06[1].png
Da podsetim xperia m 854x480,
Ubacio sve sa prve strane:
simple content-samo mapu srb ubacio,
data.zip-800x480....2560x1600,
sys.txt.-800x480 na slici samo sam promenuo upside_down_bug=0 sa 0na1
kako da dobijem rotiranje ekrana ako je moguće za ovu rezoluciju?
 
е овако нешто сам успео да направим.
Фолдер 1A.iGO folder with locale maps сам распаковао када сам га скинуо и у њему се налази подфолдер iGO који је у себи већ садржао следеће фолдере: captures, content, license, ui_android и ux.

Пратећи упутства урадио сам следеће: скинуо сам 2A.Data.zip 480x320 распаковао га и добио истоимени фолдер који је у себи садржао рар под називом Data. Тај раровани сам пребацио у горе наведени iGO.

Затим сам скинуо 3. Apk, branding, ux и распаковао га и добио истоимени фолдер који је у себи садржао следеће:фолдер са називом sys.txt, фолдер са називом ux, рар са називом branding, iGO_9.6.29.403969.apk који сам ископирао у iGO фолдер из првог пасуса, и текст sys_full_HD.
Отворио сам фолдер sys.txt који је у себи садржао: подфолдер 320x240,400x240,480x320 sys.txt у којем се налази текст sys који сам такође ископирао у iGO фолдер из првог пасуса, затим се у наведеном sys.txt налази и подфолдер 800x480+ sys.txt, подфолдер HD sys.txt и рар config који сам такође ископирао у iGO фолдер из првог пасуса.

Све заједно ископирао на мемориску картицу телефона и затим инсталацију наставио преко телефона. Инсталирало се, брзо је покренуто пробао сам пар адреса да нађем и ради. Ујутру ћу испратити како шљака па јављам.
Велико хвала на помоћи
 
Natrag
Top